reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kanały dla dzieci, co puszczacie?

reklama
u nas z bajek króluje Fineasz i Ferb. w sumie to nie wiem, czy ja jestem większą fanką Pepe Pana Dziobaka, czy mój syn;-)
 
ja mojej puszczam w tv ang BBC- CBeebies w Pl ogląda Disney Junior a na kompie ma naskładane wszystkie bajki Barbie a teraz szał pał na dzwoneczka i wszystko co z nim związane
 
Moje dzieci ogladaja Jim Jam, Disney Junior, syn czasem włączy Disney Channel i Cartoon Network ale nie wszystkie bajki pozwalam. Ogólnie na tych kanałach powtarzaja te bajki w kółko.
 
Zauważyłam, że lepiej działa puszczanie programów z DVD niż z TV. Dvd sie konczy i kropka, a po jedym programie w tv jest zaraz nastepny i musze bardzo asertywnie walczyc, by ogladanie ekranu nie przeciagnelo sie zbyt dlugo:)
 
długo wasze dzieci w ciągu dnia siedzą przed tv. Mój synek rano ma swój blok : na youtube : Stacyjkowo oraz Club Myszki Miki, na południe Tomek i przyjaciele, Lew Rara wieczorem Dino pociąg, stacykowo, ciekawski gerge. Nie można nic przegapić zawsze wie która jest godzina.
 
a mój sym jak był mniejszy to ogladał cbebes w tej chwili jim jam, boomerng a w nim najlepiej cartonito, ogląda też nic jr, disnej jr, czasami ale bardzo rzadko pozwalam oglądać batmana, ale zastanawiam się czy izolować go długo od tych bajek przecież dojdzie do takiego wieku ze bedzie ogladać Ben 10 a jak mu nie pozwole to w szkole bedą go traktować jako odmieńca ni ebedzie znał bochaterów, narzie ma 4 latka i da sobie wytłumaczyć ze są to brzydkie bajki ale co zrobić jak bedzie starszy przecież nie bedziemy izolowac naszych dzieci od świata. uważam ze mije dziecko za dużo spędza czasu przed tv i komputerem tylko jak człowiek wróci zmeczony z pracy to jest szczęśliwy że ma spkój chociaż chwilkę w domu przeciez tez musi posprzątać ugotować, a tak wogóel to gdzie podziały sie dzieci z podwórek?????? u nas nigdy nikogo nie ma a tyle jest dzieci w bloku......:eek:
 
reklama
Do góry