reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kanały dla dzieci, co puszczacie?

Mój syn bardzo lubi oglądać Cartoon Network,natomiast ja pilnuję aby nie przekraczał dziennego limitu. Jakość i treść bajek często pozostawia wiele do życzenia... dlatego powinniśmy kontrolować to co oglądają nasze dzieci.
 
reklama
ja puszczam bajki waybuloo
na disney junior:złota rączka,specjalny agent oso,klub przyjaciół myszki miki i to co ściągnę np.kubuś puchatek.Syn ogląda kilka bajek dziennie
 
moja córa gdyby mogla ogladałaby w kołko bajki, choc czasami sama mowi, ze chce porysowac niz ogladac, teraz przechodzi etap truskawkowego ciastka na mini mini i ogladala marta mowi ( dosc mądra bajka sama czasami podsluchiwalam :happy:), malego narazie absorbuja piosenki dla dzieci i pogoda :-D
 
od 1 stycznia w telewizji N startuje zupełnie nowy kanał dla dzieci Nickelodeon: Nickjr w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Wszystkie treści będą nadawane w języku polskim i dostępne 24 godziny na dobę. Może przypadnie do gustu Waszym pociechom.
 
No zobaczymy jaką będzie nieść ze sobą treść. Jeżeli będzie ciekawa i rozwijająca to czemu nie.. Wtedy nawet znajomym polecę
 
u nas króluje mini-mini. I powiem Wam,że chyba jedynie tam te bajki jeszcze dla dzieci. Bo inne kanały - jakieś stwory,roboty i wieczna wojna.
 
reklama
Do góry