beata8422
Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Właśnie wykąpałam Oliwke i postanowiłam utworzyć taką ankiete aby poznać wasze zdanie na temat częstotliwości kąpieli,bo we wszystkich ksiazkach które czytałam jest napisane że wystarczy 2 razy w tygodniu,ale starsze osoby radziły nam codziennie a jak jest u was?