reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąpiel-jak często

Jak często kąpiecie swoje maluszki?


  • Wszystkich głosujących
    26

beata8422

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2006
Postów
1 154
Miasto
grójec
Właśnie wykąpałam Oliwke i postanowiłam utworzyć taką ankiete aby poznać wasze zdanie na temat częstotliwości kąpieli,bo we wszystkich ksiazkach które czytałam jest napisane że wystarczy 2 razy w tygodniu,ale starsze osoby radziły nam codziennie a jak jest u was?
 
reklama
My kapiemy codziennie, bo widzę, że Miki baaardzo lubi sie kąpać i jak dochodzi godzina 19.00 (czas kąpieli), to jest marudek. Jak tylko położymy go na przewijaku to jest cały zadowolony, usmiechnięty, bo wie co go czeka. Za to w wanience, powaga! :-)
 
Noemi tez jest kapana codziennie o 20,00... Kapie ja mimo ze slyszalam ze wystarczy co 2-3 dni..ale jak pomysle ze ja bym miala sie tyle nie kapac to ciarki mi po plecach przechodza... :p ::) w koncu nasze dzieci tez sie pocä itd...Wiec zawsze traktuje ja jak siebie...
 
Kuba też kąpie się codziennie i bardzo to uwielbia. Po jego kąpieli cała łazienka do suszenia ;D ;D ;D
No chyba że przyśnie tak jak wczoraj od 18-24 wtedy już mu odpuszczam ;D i śpi na brudaska
 
Kapiemy Mateuszka codziennie, dziecko oddycha duzo przez skore, poci sie, poz tym te kupki na pleckach nieraz, siuski na nogach....nie wyobrazam sobie nie wykapac go codziennie..
Tylko raz odpuscilismy, jak jechalismy do rodzicow wieczorem i bylismy na miejscu o 22 i po karmieniu Mati zaraz zasnal....

A jak byly te upaly to nawet 2 razy dziennie nieraz kapalismy, bo Mati byl caly przepocony...
 
oj, też chciałabym Karolcie kąpać codziennie, ale jak tylko zobaczy wanienkę to jest straszny krzyk i płacz i tak przez całą kąpiel, uspokaja się dopiero, jak jest sucha, ubrana i przy cycusiu.Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak myć co 2-3 dzień a czasem rzadziej :(
 
reklama
i ja dołączam do mam , ktorych dzieciaczki uwielbiają kąpiele i 0oczywiście robimy to codzioennei. tatuś kapie Klaudię o g. 20.30
 
Do góry