reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąpiel-jak często

Jak często kąpiecie swoje maluszki?


  • Wszystkich głosujących
    26
u nas też kąpiel codziennie i zawsze między 20.00- 20.30 i podobnie jak u Rusałki kąpie tatuś, a oliwkuje mamusia.
 
reklama
Ja też kąpie codziennie naszą Zosieńke ,w lato jak były takie upały to nawet 3 razy dziennie. Teraz robie tak że rano podmywanko w dużej misce bez mycia głowy a wieczorkiem kąpiel w wannie :) . Zdaża się oczywiście że Zosieńka robi psikuska i zasypia jak kamień w porze kapannia (ok.19) no to wtedy odpuszczam sobie ale to się żadko zdaża .
 
jak były upały to tez kąpaliśmy codziennie ale teraz przecież sie tak nie poci
a brudzić też sie nie bardzo ma czym
u nas zawsze wszystko zostaje w pampersie
bużkę myjemy codziennie
dupkę przecieramy przy każdej zmianie pieluszki
 
My Olę kąpiemy codziennie. Jak były upały, zdarzało się i 3 razy dziennie.

Ola uwielbia kąpiele, a poza tym mamy rytuał: kąpiel - karmienie - 6 godzin snu, więc nie chcę jej tego zaburzać, bo bardzo nam z tym wygodnie. Kąpiemy się między 19 a 20 w zależności od tego, jak bardzo maleńka jest zmęczona i kiedy miała ostatnią drzemkę
 
u nas kapilel nie ma wpływu na długosc snu chociaz tak mi wmawiała moja mama Oliwka przesypia nawet 11h bez wieczornej kapieli
 
To tylko pozazdrościć długiego snu... Ja na takie cuda jeszcze najwyraźniej muszę pocze4kać, ale cóż - każde dziecko inne

A czy któraś z Was brała już malucha na basen?? Ja Olkę zapisałam na zajęcia - zajęcia zaczynają się pod koniec września. Strasznie jestem podekscytowana, ale i trochę się boję, jak to będzie wyglądać...
 
pierwszy raz kąpała babcia
20060614image0083ae9.jpg
 
aniasorsha pisze:
A czy któraś z Was brała już malucha na basen?? Ja Olkę zapisałam na zajęcia - zajęcia zaczynają się pod koniec września. Strasznie jestem podekscytowana, ale i trochę się boję, jak to będzie wyglądać...

U nas nie ma zajęć dla takich maluchów, a szkoda. Mój mąż już nie może się doczekać aż pójdzie na basen z Mikołajem.
Ania, koniecznie napisz później jak było, jak to wszystko wyglądało!
 
reklama
Olu my też chcemy zapisać malucha na takie zajęcia. Idziemy 14 na szczepienie to weźmiemy zgodę na uczestnictwo, bo u nas bez tego ani rusz. Szkoda tylko że nadchodzą zimne dni  :(
 
Do góry