reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiel na siedząco?

Aga ma racje może to rondo pomoże córeczka mojej znajomej tez nie chciała głowy myć i użyli tego ronda!
a Celinka może ma po prostu taki okres,ze nie chce siedzieć w wannie na pewno jej to przejdzie, mój mały też chce wstawać w brodziku ale mówie nie i jak narazie słucha :-)
 
reklama
no ja leje glowke woda na siedzaco ale do splukiwania klade malego w wannie, wiki tez chce wstawac mamy mate antyposlizgowa wiec czasem moze sobie postac ale w wannie nie ma stania bo trzeba siedziec i koniec czasem wstaje ale jak wstaje to wychodzimy z wanny i koniec kąpieli.
 
Problem jest z posadzeniem małej w wanie, nie da sie i tyle wrzeszczy i płacze:wściekła/y: Póki stoi jest ok. Właśnie przez to że stoi jest problem z myciem główki, ale to rondo to chyba zakupimy.
 
Do góry