reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąpiel niemowlaka miesięcznego

Dołączył(a)
30 Grudzień 2019
Postów
1
Mam pytanie, chodzi o kąpiel niemowlaka miesięcznego chłopca i pobyt przy kąpieli siostry ciotecznej 10 letniej dziewczynki. Osobiście się temu sprzeciwiam ale moja żona jest uparta aby dziewczynka mogła patrzeć na kąpiel.
Co tym sądzicie i czy jest może jakiś pediatra pedagog, który mógłby się na ten temat wypowiedzieć.
Dziecko 10 letnie jest ciekawskie i już dojrzałe . Sądzę że może to się odbić w przyszłości na wyśmiewaniu mojego synka itp.
 
reklama
Rozwiązanie
Mam pytanie, chodzi o kąpiel niemowlaka miesięcznego chłopca i pobyt przy kąpieli siostry ciotecznej 10 letniej dziewczynki. Osobiście się temu sprzeciwiam ale moja żona jest uparta aby dziewczynka mogła patrzeć na kąpiel.
Co tym sądzicie i czy jest może jakiś pediatra pedagog, który mógłby się na ten temat wypowiedzieć.
Dziecko 10 letnie jest ciekawskie i już dojrzałe . Sądzę że może to się odbić w przyszłości na wyśmiewaniu mojego synka itp.
Dałeś temat nad którym musiałam się dłużej zastanowić. Z jednej strony to niby nic złego gdy dziewczynka jest podczas kąpieli, wydaje mi się że jest tak zwyczajnie po dziecinnemu ciekawa jak kąpie się bobasa. Mój synek też ma siostry cioteczne które mają 10 i 13 lat i widzę jak...
Mam pytanie, chodzi o kąpiel niemowlaka miesięcznego chłopca i pobyt przy kąpieli siostry ciotecznej 10 letniej dziewczynki. Osobiście się temu sprzeciwiam ale moja żona jest uparta aby dziewczynka mogła patrzeć na kąpiel.
Co tym sądzicie i czy jest może jakiś pediatra pedagog, który mógłby się na ten temat wypowiedzieć.
Dziecko 10 letnie jest ciekawskie i już dojrzałe . Sądzę że może to się odbić w przyszłości na wyśmiewaniu mojego synka itp.
Dałeś temat nad którym musiałam się dłużej zastanowić. Z jednej strony to niby nic złego gdy dziewczynka jest podczas kąpieli, wydaje mi się że jest tak zwyczajnie po dziecinnemu ciekawa jak kąpie się bobasa. Mój synek też ma siostry cioteczne które mają 10 i 13 lat i widzę jak są go ciekawe. Jednak przy kąpieli nam nie asystują, nigdy o to nie pytały a ja nie widzę potrzeby by ktokolwiek oglądał kąpiel mojego dziecka. Jeszcze jak synek miał miesiąc to pamiętam że z partnerem stresowłam się kąpielą, więc nie zgodziła bym się by jeszcze ktoś Nas obserwował czy nie daj Boże komentował😤
Dlaczego Twojej żonie tak bardzo zależy żeby dziewczynka była przy kąpielach syna? Ja może zgodziła bym się raz żeby zaspokoić dziecięcą ciekawość i tyle, więcej razy nie jest nikomu potrzebne.
 
Rozwiązanie
Do góry