reklama

kapiel niemowlaka

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez misia0192, 17 Kwiecień 2013.

1. misia0192

misia0192 Zaciekawiona BB

Kąpiecie niemowlaki codziennie?? jak z nawilzaniej skóry balsamami dla dzieci takze codziennie?? oliwki nie uzywac bo wysuszała skóre synkowi

2. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

położna kazała kąpać 3 razy w tygodniu. ja od zawsze kąpałam co drugi dzień i robię tak nadal. nie używałam żadnych balsamów, bo moja tego nigdy nie lubiła i tak jest do tej pory. poza tym jak do kąpieli dodajesz np. oilatium to już nie powinnaś niczym innym dzidzi smarować. oliwki się nie poleca, bo zatyka pory.

3. reklama
  4. aniag78

aniag78 Fanka BB :)

Codziennie:) Nie wyobrażam sobie nie kąpać mojego bąbla, który zawsze usmaruje się jedzeniem, spoci czy obślini. Jeśli jest mocno brudny - kąpiemy, jeśli lekko - robimy prysznic.
    Balsamów nie używam, stosujemy produkty do kąpieli ze środkiem nawilżającym w składzie.

5. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

Ja tez kapie moje dzieci codziennie. Uwazam ze po kapieli dzieciom lepiej sie spi. Do tego jeszcze moje dzieci lubia sie kapac.
    Ja do wody nie dodaje nic, myje dzieci zelem z nivea baby sensitive, a po kapieli smarujemy mleczkiem nawilzajacym z nivea baby.
    Moja corcia od poczatku miala problemy skorne wiec nawilzamy dwa razy dziennie, a synka smaruje tylko po kapieli, z tym ze buzie nawilazam jednemu i drugiemu kilka razy w ciagu dnia bo maja tendencje do wysuszania.

6. wampi

wampi ..::..::..::..

Kąpiel codziennie z małymi wyjątkami, jak się zdarzyło maleństwo zasnęło przed kąpielą już na noc, to nie wybudzałam. Do pielęgnacji używałam Nivea, u synka przez pierwsze tygodnie nic nie stosowałam, bo urodził się tydzień po terminie i miał problemy ze skórą, położna powiedziała, żeby nie smarować tego jedynie kąpać np. w Oliatum i krochmalu. Jak już problemy skórne się skończyły, to tak jak przy córci stosowałam kosmetyki Nivea.

7. tytanowa@

tytanowa@ Fanka BB :)

Nie codziennie, do mycia mydło marsylskie na skórę olej kokosowy, w dużej części ze smakiem zjadany :) Polecam :) Uwielbiam kosmetyki, które można jeść ;)

8. kwiatuszek1412

kwiatuszek1412 Początkująca w BB

Codziennie,z kosmetykami Nivei.Dzieci lubią rytuały,kąpiel uspokaja...a Wikusia lubi sobie posiedzieć:-)

9. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

No nie powiem że w 100 % jest codziennie bo zdarzają się wyjątki, ale raczej tak. Po całym dniu, przemoczenia itp. moim zdaniem trzeba!

10. reklama
  11. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

zimą nie codziennie kąpie córeczkę, raczej przemywam ją. Natomiast latem każdego dnia pluskamy się w wannie

12. annie_bow

annie_bow Początkująca w BB

Czy podczas kąpieli myjecie dziecku ząbki? I czy lepiej je myc rano czy wieczorem? macie jakies doświadczenia w tej kwestii?

Poleć forum