reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kapiel niemowlaka

a jaka masz te szczoteczke akuku? taka na palec nakladana? bo ja takiej uzywalam do tej pory i sie zastanawiam kiedy przejsc na "zwykla"?:)
 
reklama
Ja również kąpię codziennie swoją małą ostatno zmieniliśmy emulsję do kąpielii na Allerco i jesteśmy zadowoleni ja i mała skóra nabrała ładnedo kolorku a i oczywiście cena kusząca.
 
Staramy się kąpać codziennie, ale jeśli gdzieś jesteśmy poza domem i wrcając widzimy że maleńka już jest zmęczona to darujemy sobie :) w pierwszych miesiącach mieliśmy zabronione prze neonatologów codzienne kąpanie bo jej skóra była za długo u mnie w brzuszku ( przenoszona) i nie zalecali nam codziennych kąpieli ( co drugi 3 dzień) Z tego tez wzgledu mieliśmy zalecone emolienty u nas Eloderm by jej dlonie i stópki miały maksymalne nawilżenie/natłuszczenie. Nie chcieliśmy mieć jeszcze do czynienia z alergiami stąd wybraliśmy to co wydaje nam się najdelikatniejsze dla skóry niemowląt.
 
ninan, a uzywaliscie tej emulsji do kąpieli? Pani w aptece mi polecala Eloderm, ale czekam na jakas opinie. Ja mam ten krem aktywny i doskonale sie sprawdza.
 
My używałyśmy dłuższy czas emulsji do kąpieli Elodermu i była świetna - skóra byłą nawilżona i wyglądała zdrowo. Teraz córka jest już starsza więc zaczęłyśmy używać również żelu i szamponu z tej serii i efekty są nadal bardzo dobre. Lubię te emolienty przede wszystkim dlatego, że sprawdzają się u nas, ale mają również fajny skład i są stosunkowo niedrogie co jest dla mnie dosyć ważne.
 
Do góry