reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąpiel = tortury

Ja też w zasadzie nie miała nigdy problemu z kapielą, ale od jakiegos czasu kapie małego w wannie, mam dużą gąbkę wyprofilowaną, zreszta napewno tez z takiej korzystacie, na której leży i jest szczęśliwy, uwielbia sie kapać i kopać nóżkami. Jak był malutki i się bał to wkładałm go do wanienki w koszulce, a potem mu ściągałam, ale po kąpieli akurat nie płacze . A tak na marginesie, tez uspakajałam go suszarką, jak miał kolki to pomagało, jest niezawodna. :tak:
Dasia29 może jej to minie, czasem zdarzaja się gorsze okresy, a potem wszystko wraca do normy, coś musi jej nie pasować, ale tego niestety nie może powiedzieć. A może faktycznie jej zimno, albo jak jest rozebrana, to nie czuje sie bezpiecznie i woli być otulona. Nie wiem co ci powiedzieć, napewno znajdziesz sposób:tak::tak:
 
reklama
Do góry