reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele dzieciaczków

Esia wybraliście się już na basen? Bo my jakoś nie mogliśmy się wybrać, a teraz zastanawiam się czy może jednak nie poczekać aż Czarek skończy 3 miesiące - tak ostatnio zalecali w "Mamo to ja".
 
reklama
Też się nie wybraliśmy :zawstydzona/y: A teraz już zupełnie nie mamy kiedy... Najbliższy miesiąc to w naszym życiu mocno napięty grafik i kilkoro gości w mieszkaniu - zaczyna się kocioł :szok:
 
My dzisiaj wyprobujemy do kapieli Oilatum,lekarz nam przepisal(jest w tedy za darmo) bo mala cala sie luszczy,ja z reszta tez,wiec obie skorzystamy.Uzywalam juz chyba wszystkiego do i po kapieli,smarujemy sie po kazdym przewijaniu i dalej suchelec z niej...a wiadomo ze co za duzo to nie zdrowo...tak wiec pokladam duze nadzieje w tym preparacie...zobaczymy...

Czy ktoras z Was go uzywa?Jak sie sprawdza?
 
Olla to miło że u was Oilatum z receptą za darmo, bo u nas niestety sporo kosztuje. A sprawdza się super, zobaczysz zresztą sama już po pierwszej kąpieli. Ja sama też czasem używam bo niestety Czarek po mnie ma taką wrażliwą skórę. :-)
Po tym już nie musisz niczym więcej nawilżać skóry.
 
Olla Oilatum polecam :tak:

U Nas sprawdzone na suchą skórę przeze mnie i M, a teraz od początku kąpiemy w tym Zuzię.

Skóra po tym jest super.
 
Też używamy - i jest super! :tak:
Jednak żeby nie rozleniwić skóry (bo Piotruś nie ma żadnych problemów), co drugi dzień kąpiemy w czystej wodzie. I wtedy lekko oliwkujemy całe ciałko.
 
DZiekuje za odpowiedzi...ciesze sie bardzo i nie oge doczekac kapieli :)))
a po kapaniu niczym juz nie nawilzacie?a wloski tez tym myjecie?
 
Olla staramy się nie moczyć włosków i umyć je na końcu czystą wodą i żelem do włosów, bo po myciu w wodzie z Oilatum włosy tłuste jakbyś w nie wosk wtarła.
 
Magda po urodzeniu miała straszną skórę - bardzo suchą, łuszczącą się i popękaną. Kąpałam w Oilatum na początku za każdym razem, teraz co 2-3 kąpiel. Skóra wyleczona i bardzo delikatna. Ale oliwkuję ją za każdym razem.
 
reklama
Ja też używam Oilatum - po nim nie trzeba już nic ze skórką robić. Kąpiemy w tym małą codziennie. I zgodnie z zaleceniami dwóch Zosinych pediatrów nie oliwkujemy. Podobno ta praktyka wywołuje w późniejszym okresie problemy skórne.
Zosia ma śliczną skórkę (niestety oprócz buzi) więc myślę że jest ok :-)
 
Do góry