reklama

kąpiele maluszka

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez kartym, 23 Maj 2007.

1. kartym

kartym Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkich forumowiczów chciałabym zasięgnąć informacji co do grzania w pokoju czy w miejscu gdzie się kąpie maluszka. Moja Julia już ma prawie 9 miesięcy i czy powinnam jej jescze grzać pomieszczenie gdzie się kąpie do 23 stopni jak wcześniejczy może to już być mniejsza temperatura 20-22stopni. proszę o poradę!

2. aneczka81

aneczka81 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja kąpię trzymiesięczna córkę bez ogrzewania, w domu jest 20-22 stopni, fakt, że miała katarek ostatnio, ale starsza siostra coś do domu przyniosła

3. reklama
  4. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mam corke w podobnym wieku i specjalnie nigdy nie zwracalam uwage na temp otoczenia...napewno nigdy nie nagrzewalam lazienki czy cos w tym stylu...do tej pory mala raz miala katarek (jak miala 3 tyg). Mozesz spokojnie przestac ogrzewac-taka jest moja opinia.

5. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my tez od poczatku kapalismy Lene bez specjalnego nagrzewania pomieszczenia. W lazience mamy po prostu zakmniete drzwi i temperatura utrzymuje sie "nie ucieka" Mysle, ze mozesz spokojnie przestac ze specjalnym nagrzewaniem, szczegolnie teraz, jesli na dworze tez cieplo i slonecznie.

6. Karolina55

Karolina55 Mama Gabrysia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez nie grzeje pomieszczenia , w ktorym kapie maluszka. U nas w domu jest ok 20 stopni C.
    pozdrawiam

7. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my też nie grzejemy:no:

8. aniay

aniay Mamy styczniowe 2007 fulltime mum Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez nie grzeje pokoju w ktorym kapiemy mala, temperatura utrzyumje sie ok 20 stopni, chociaz zima spadala nawet do 18 (nieszczelne okna i koszmarne ogrzewanie) i nawet w takiej temeraturze ja kapalam i narazie mi ani razu nie chorowala...

9. kartym

kartym Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, Moja mała na szczęście też jeszcze nie chorowała, ale jak to ja olbo się boję żeby nie przegrzać albo żeby nie zmarzła.

A co myślicie o basenie dla dzieci? Ja mojej kupiłam taki dmuchany i jak nadal taka pogoda będzie się utrzymywać to wezme ją dam trochę do tego baseniku i na balkonie przy parasolu ędzie się pluskać. A wy jak miślicie?

10. reklama
  11. dorka86

dorka86 czerwiec 07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    Ja Moja Mala ( Ma 2 Miesiace) Kapie Miedzy 19.00 A 20.00 Przewaznie Ok 19.30/ I Po Kapieli Jak Zje To Pomarudzi Troszke I Zasypia Ok 21.00.
    Juz Nie Wiem Kurcze Czy To Nie Za Pozno.? Moze Wczesniej Ja Kapac, Zeby Wczesniej Chodzila Spac?
    O Ktorej Wy Kapiecie Swoje Malenstwa?

12. nineczka

nineczka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kąp o tej, o której ci wygodnie. Jeśli twoje dzidzi zasypia po kąpieli to kąp przed spaniem, jeśli kąpiel je rozbudza - to trochę wcześniej, żeby zdążyło się uspokoić. Ja kąpie między 19tą a 20tą. Nie uważam, żeby to było za późno. Na siłę małej do tej kąpieli nie przetrzymuję jak jest zmęczona. Wtedy kąpię wcześniej.

Poleć forum