reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele maluszka

A jak wygląda samo mycie w tym siedzisku? Bo pewnie i tak trzeba wyjąć bobasa z niego? A przy okazji ile nalewacie wody do wanny?
 
reklama
903309895.jpg
my mamy takie i plusem jest to ze jest rozkladane(otwierane) i bez problemu mozna dziecko umys w nim... a wody nalewamy do ok paszek (ale dopiero od czasu kiedy maly juz calkiem dobrze siedzial) wcesniej do pepuszka
 
No u nas na taki wynalazek jeszcze za wcześnie, ale z dużą wanną spróbuję po powrocie do domku :) i tak kąpię ją w łazience wkładając jej wanienkę do dużej, więc i ona zna otoczenie i mój kręgosłup jest przyzwyczajony do takich harców.


Na początek (wczoraj) też tak zrobiliśmy i było ok. Jak się przyzwyczai do tej sytuacji to się na dobre przeniesiemy do dorosłej wanny :) A ile się w niej zabawek zmieści:szok:
 
My jeszcze siedzimy w szpitalu, więc na dorosłą wannę poczekamy do przyszłego tygodnia. A z nowości kąpielowych wprowadziłam dziś spłukiwanie czuprynki prysznicem :) i poszło zupełnie bez stresu. Moja kochana dzielna panienka :D nawet się nie skrzywiła
 
Brawo dla córeczki! My na razie polewamy główkę wodą z butelki- zabawki. I to jej się nawet dość podoba :)
 
reklama
My na początku kąpaliśmy Pawełka w płynie z Hippa a teraz od około miesiąca stosujemy Emolium, ponieważ walczymy z azs.

Całego Pawełka kąpiemy codziennie ( główkę też codziennie, mimo że nie ma zbyt bujnej czupryny). Paweł bardzo lubi kąpiele i ogromnie uwielbia chlapać i zalewać całą łazienkę wodą. Bez kompania nie spał by nam ładnie całej nocy.
 
Do góry