reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele maluszka

reklama
maks jak byl w wieku Alusi już leżał sobie sam w wanience z całymi uszkami pod wodą a i chodzi czasem z tatą pod prysznic i tam to dopiero wszędzie mu się leje.
 
bylismy ostatnio u laryngologa i dostalismy pozwolenia na moczenie uszek :)
mamy teraz nowa wieksza wanienke fajnie wyprofilowana i kapiel to sama radosc :D tylko ja dalej jestem cala mokra:D
 
Ja pierwszej kąpieli dziecka nie wspominam zbyt udanie,nie dośc że łazienka zalana to ja cała mokra... Ale potem jest bardzo fajnie i jak widzę tą radosc z kąpieli to az serce rośnie. Gorzej jeżeli przychodzi do mycia główki...
 
Michał ciągle ma wodę w uszach, bo mimo że trzymam go pod główką, to zawsze znajdzie sposób żeby wsadzić ją pod wodę. Staram się tylko jak najszybciej osuszyć je po kąpieli. Uwielbia etap spłukiwania główki czystą wodą z kubeczka. Czasem podskakuje tak, ze woda leje mi się na twarz, a on aż piszczy z uciechy. A bałam się, że będę musiała z nim walczyć podczas mycia, bo w szpitalu jak go brali do kąpania to wrzeszczał jak opętany na cały oddział. Nie wiem co mu robili. Wsadzali go pod kran z zimna wodą, czy co...?
 
moja niunia tylko przy pierwszej kąpieli płakała a teraz lubi kapiel i masażyk po kąpieli i wogóle cały ten rytuał :) my z mężem również uwielbiamy ja kąpać :)
 
moj maly ma niecale 6miesiecy i juz daje nam w kosc...chlapie wszedzie,rusza nozkami i raczkami.jeszcze uzywamy wanienki,ale niedlugo pojdzie w odstawke bo jest dluuugi.ale pani w sklepie w ktorym zaopatrujemy sie w akcesoria dla malego polecila nam krzeselko do kapieli.podobno swietne.jeszcze nie prubowalismy bo maly nie siedzi jeszcze samodzielnie,ale krzeselko dostalismy i czeka na Maxia.oczywiscie do normalnej wanny.moe warto sprubowac?o uszy tez bym sie nie martwila.z malym na basen uczeszczamy i woda mu sie tam leje a co dopiero w kapieli.a chlapciu chlapciu uwielbia!
 
Michał ciągle ma wodę w uszach, bo mimo że trzymam go pod główką, to zawsze znajdzie sposób żeby wsadzić ją pod wodę. Staram się tylko jak najszybciej osuszyć je po kąpieli. Uwielbia etap spłukiwania główki czystą wodą z kubeczka. Czasem podskakuje tak, ze woda leje mi się na twarz, a on aż piszczy z uciechy. A bałam się, że będę musiała z nim walczyć podczas mycia, bo w szpitalu jak go brali do kąpania to wrzeszczał jak opętany na cały oddział. Nie wiem co mu robili. Wsadzali go pod kran z zimna wodą, czy co...?

newt, pierwsza kąpiel wzbudza wiele emocji i niepokoju, dlatego Twój synek mógł na nią reagować właśnie w taki sposób:/

Ola
Reprezentuję markę Lovela. W przypadku pytań, chętnie pomogę.
 
reklama
ja kąpie mojego maluszka w wiaderku TUMMY TUB, i powiem Wam że rewelacja. zaczeliśmy jak mały miał 6 tygodni i tylko raz ostatnio spróbowaliśmy wanienki, to mały nie mógł się odnaleźć, chyba za dużo przestrzeni i czuł się niepewnie w pozycji leżącej. w wiaderku jest zxanużony aż po szyję i w pozycji jak w brzuszku, czuje się bezpiecznie, uwielbia siedzieć w tym wiaderku i nawet pio kąpieli daje się spokojnie ubrać i wypielęgnować, co po kąpieli w wannie było niemożliwe, bo darł się w niebogłosy, jak będziecie miały okazję to spróbujcie wiaderka, bo maluszki to uwielbiają, pozdrawiam DSC02206.jpg
 
Do góry