reklama

Kara śmierci

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez marul, 18 Luty 2006.

?

Czy jesteś za karą smierci?

1. Za

69,6%
  2. Przeciw

30,4%
  1. marul

marul Gość

Nudno sie zrobiło na tym forum. Nie ma nowych ciekawych tematów. Miałem odświezyć wątek aborcja, ale byscie się pozabijały. Więc nie mniej kontrowersyjny temat. Odpowiedzi tylko dwie, bo tak jak nie można być prawie czy częścioo w ciązy, tak nie można być trochę za, a trochę przeciwko karze smierci.

2. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

marul prowokator >:D

a wątek aborcja jest zablokowany ;D

3. reklama
  4. marul

marul Gość

ale moja klawiatura nie i zawsze może sie pojawić :p

PS A głos w ankiecie?

5. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

głosu nie ma i chyba nie będzie....bo nie powiem bywaja przypadki ze sama bym wydała wyrok bez sądu i bez zmruzenia oka pod ścianę rozstrzelac...jednak nikt nie ma prawa odbierac zycia drugiemu człowiekowi..mimo ze nie zasługuje na zycie...

6. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

niestety muszę napisać, że zgadzam się z Jus20sto w 100%

7. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

no własnie...
    zjednej strony chciało by się powybijac tych wszytskich, którzy odebrali życie najczęściej niewinnym ludziom, zeby ich nie utrzymywac w więzieniu.
    ale z drugiej strony skad wiadomo ze taki morderca, czy inny przestepca nie zacznie załowac zsoich czynów? czy można zabrac mu szanse na "nawrócenie"?

moze lepszym wyjściem było by ucinanie czesci ciała, którymi dokonał zbrodni? np. złodziejom - ręki, gwałcicielom - ... itd. moze to by powstrzylo troche fale przestępstw...

8. żużaczek

żużaczek Gość

9. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Też jestem ZA.

10. reklama
  11. marul

marul Gość

a może jakieś uzasadnienie?

12. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Proszę.

Ten kto zabił i zrobił to umyślnie też powinien stracić życie, a Państwo zaoszczędziłoby dużo pieniążków, które w tej chwili przeznaczane są na resocjalizację takich wykolejeńców.

Poleć forum