reklama

Kardiolog pilnie potrzebny!!

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez Kamiśka :), 14 Styczeń 2012.

1. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Dziewczyny proszę-błagam... o namiary na kardiologów w Polsce, 3 miesięczna córeczka Naszej forumowej koleżanki ma bardzo poważną wadę serca, jej stan jest na prawdę ciężki, w klinice kardiologicznej w ktorej leżą, nie dają sobie "rady", więc każdy numer telefonu, e-mail cokolwiek jest na wagę złota...

Blagam o pomoc...

2. bohaciefka

bohaciefka Fanka BB :)

Polecam dr Malec ale przyjmuje operuje w Monachium, zapytam się koleżanki czy mozna przesłać dokumantacje medyczną do oceny. Koleżanka ma synka, który urodził się z ciężką wadą serca, jest po trzeciej ostatniej operacji rekonstrukcji serca, nikt by nie powiedział co pzreszedł. Wszystkie operacje przeprowadził dr Malec - cudowny człowiek, oparuje dzieci z całego świata. Wiem, ze przyjezdza do Polski na konsultacje ale bardzo rzadko. W poniedziałek będę widziała się z kolezanką to zapytam o telefon.

3. reklama
  4. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Dziękuje Ci bardzo.

5. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

No właśnie też to miałam napisać . nie miałam nigdy stycznośći z takim chorym dzieciatkiem ale chyba nie ma mamy na BB która by gdzieś się z tym nazwiskiem nie styknęła czytając BB nawet ostatnio bloga czytałam o dziewczynce tam operowanej

Oliwka Oliwia Weśniuk wada serca chore serce hlhs operacja Monachium Krak

6. Kasiula1982

Kasiula1982 Fanka BB :)

córeczce mojej koleżanki życie uratowali kardiolodzy z czd w wawie w 6 dobie życia, może tam warto ruszyć ?

7. Maliina

Maliina Moderator

To malenstwo to moja bratanica.. ja juz nie wiem czego sie lapac... wszytsko bylo nawet znosnie... dopoki nie podali kolejnego leku... melnstwo bylo dzis reanimowane... nie ma co juz dluzej czekac... moze akurat Wroclaw nie umie sobie z tym poradzic a ktos inny nam pomoze!

8. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

Szukając kardiochirirga dla córeczki koleżanki wiele dobrego słyszałam o tej klinice - Medinet
    i ordynatorze kardiochirurgii dziecięcej - dr n. med. Girish Sharma ;-)

9. Maliina

Maliina Moderator

One wlasnie w tej klinice sa.

10. reklama
  11. krupka

krupka Entuzjast(k)a

Róbcie wszytko, aby dostac namiary na prof. Malca

12. Amelkowa

Amelkowa Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 15 Styczeń 2012

Poleć forum