reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kardiolog pilnie potrzebny!!

Kamiśka :)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Styczeń 2010
Postów
10 510
Miasto
Dziki Wschód
Dziewczyny proszę-błagam... o namiary na kardiologów w Polsce, 3 miesięczna córeczka Naszej forumowej koleżanki ma bardzo poważną wadę serca, jej stan jest na prawdę ciężki, w klinice kardiologicznej w ktorej leżą, nie dają sobie "rady", więc każdy numer telefonu, e-mail cokolwiek jest na wagę złota...

Blagam o pomoc...
 
reklama
Polecam dr Malec ale przyjmuje operuje w Monachium, zapytam się koleżanki czy mozna przesłać dokumantacje medyczną do oceny. Koleżanka ma synka, który urodził się z ciężką wadą serca, jest po trzeciej ostatniej operacji rekonstrukcji serca, nikt by nie powiedział co pzreszedł. Wszystkie operacje przeprowadził dr Malec - cudowny człowiek, oparuje dzieci z całego świata. Wiem, ze przyjezdza do Polski na konsultacje ale bardzo rzadko. W poniedziałek będę widziała się z kolezanką to zapytam o telefon.
 
To malenstwo to moja bratanica.. ja juz nie wiem czego sie lapac... wszytsko bylo nawet znosnie... dopoki nie podali kolejnego leku... melnstwo bylo dzis reanimowane... nie ma co juz dluzej czekac... moze akurat Wroclaw nie umie sobie z tym poradzic a ktos inny nam pomoze!
 
Szukając kardiochirirga dla córeczki koleżanki wiele dobrego słyszałam o tej klinice - Medinet
i ordynatorze kardiochirurgii dziecięcej - dr n. med. Girish Sharma ;-)
 
reklama
Do góry