reklama

karmiąca piersią

Temat na forum 'Konsultantka stylu radzi' rozpoczęty przez mama alka, 13 Sierpień 2012.

1. mama alka

mama alka Początkująca w BB

Hej dziewczyny!
    Karmię piersia i mam straszny problem z ubiorem: moje dotychczasowe ciuchy nie pozwalaja na karmienie w miejscu publicznym, poza tym te ciągłe plamy( maluszek mnie opluwa mlekiem przy karmieniu , zawsze cos wycieka)
    Jak sobie radzicie?

2. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

są specjalne bluzki do ramienia piersią ;-) topy ;-)
    zawsze możesz założyć zwykły top i na wierzch bluzkę z elastycznym dekoltem...dekolt ciągniesz w dół, top zadzierasz do góry i brzuszek masz schowany, góra też przykryta ;-) a na opluwanie najlepsza będzie tetra ;-)

3. reklama
  4. Ewula_m

Ewula_m Fanka BB :)

5. Izabela Muther

Izabela Muther Espert BB - konsultantka stylu

dziewczyny,
    z moich czasów karmienia piersią pamiętam specjalne wkładki do biustonosza okrągłe i delikatne - coś w stylu starych podpasek, świetnie się sprawdzały. Kupowałam je chyba w "mother care" lub w drogerii w dziale dla niemowlaków.
    Jeśli chodzi o bluzki do karmienia - proponuję bawełniane z lycrą - odcinane pod biustem dekolt kopertowy. W ten sposób odkrywamy tylko pierś, którą karmisz. Druga pierś i brzuch są zakryte
    pozdrawiam
    Iza

6. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

ja od wszelkich kopertowych wolę zwykłe - zadzieram w górę a brzuch i tak zakrywa mi maluszek i tetra. Wszytkie te niby dla karmiących u mnie się nie sprawdziły - po kilku razach wyjmowania piersi górą dekolt był brzydki i co chwila musiałam poprawiać. No i zrezygnowałam z biustonoszy do karmienia na rzecz normalnych - szybciej sie obsługuje i dla mnie wygodniej. Najtrudniejsze jest pierwsze 3 miesiące, potem laktacja się normuje, zchodzi sie pomału z wkładek laktacyjnych i te 3 miesiące to nie wieczność ;-)

7. Joaśka

Joaśka Jagodowa mama Polki

A ja proponuję bluzki rozpinane (guziki, zamki) i dodatkowo musiałam podłożyć sobie pieluchę pod pierś i buzie dziecka, bo jakoś tak zawsze trzeba się było do matki uśmiechnąć i mleko wylatywało z buzi - to do karmienia.
    A na plamy z mleka - przy ulewaniu nawet tetra to za mało - u mnie sprawdzają się bluzki we wzorki.
    Na pewno nie jednokolorowe, bo na nich od razu widać plamki.

8. Astrid1987

Astrid1987 Mama Tygrysica z Księżyca

Ja to się ubieram warstwowo a dla pewności, biorę jakiś szal ze sobą. Chociaż... teraz, jak jest tak zimno, to wolę się ciepło ubrać i wziąć mleko w butlę.

Poleć forum