reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie 2 tyg noworodka... pomocy

Dołączył(a)
29 Październik 2018
Postów
10
Hej. Od 3 dni jestem w domu po szpitalu. Moja mała miała 2 antybiotyki w szpitalu na zapalenie płuc oraz bakterie. Już pod koniec pobytu w szpitalu mała zjadła coraz mniej . Po powrocie do domu już w ogole prawie nie je. Raz na 3 godz zjada od 40-60 ml mleka i więcej nie chce bo ja na wymioty bierze albo zasypia . W szpitalu polozne kazaly dawac jej 90 ml...Dodam ze gdy ja rozbudze tak czy siak nie chce jesc po odbiciu...czy to normalne po antybiotyku czy po prostu działa na nią tak nowe otoczenie że nie chce jesc... do tego strasznie się prezy przy jedzeniu,płacze. Daje jej NAN do picia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej. Od 3 dni jestem w domu po szpitalu. Moja mała miała 2 antybiotyki w szpitalu na zapalenie płuc oraz bakterie. Już pod koniec pobytu w szpitalu mała zjadła coraz mniej . Po powrocie do domu już w ogole prawie nie je. Raz na 3 godz zjada od 40-60 ml mleka i więcej nie chce bo ja na wymioty bierze albo zasypia . W szpitalu polozne kazaly dawac jej 90 ml...Dodam ze gdy ja rozbudze tak czy siak nie chce jesc po odbiciu...czy to normalne po antybiotyku czy po prostu działa na nią tak nowe otoczenie że nie chce jesc... do tego strasznie się prezy przy jedzeniu,płacze. Daje jej NAN do picia
Moja też urodzona z wrodzonym zapaleniem płuc, na początku jadla po 60 co 2 godziny tak gdzieś do miesiąca potem przeszła na 90, 100 co 2 godziny w tej chwili wczoraj skończyła 4 miesiące piję 120-140 co 2 godziny od 6 do 21 i wychodzi mi okb900 na dobę w nocy spi
 
Do góry