reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie a bol brodawek i piersi

Dołączył(a)
9 Listopad 2017
Postów
11
Witam.
Mam pytanie czy ktoras z was tak miala, ze pomimo ze maluszek dobrze chwyta piers. ma szeroko otwarta buzke to podczas karmienia bolaly was brodawki, ja mam uczucie takiego jakby szczypania, sutki mam cale czerwone caly czas. Maluszek ma juz 3 tyg, pierwszy tydz zle karmilam dawalam tylko sama brodawke bo nie wiedzialam, mialam popekane sutki pozniej zaczelam juz dobrze przystawiac przez jakis czas jeszcze troche bolalo bo rany sie goily ale teraz znou odczuwam bol, nie taki jak wczesniej ale jednak nie jest to przyjemne, jak mysliscie czym to moze byc spowodowane. Nie mam juz sil, trace checi do karmienia... Nie wiem jak sobie pomoc....
 
reklama
Może warto skorzystać z poradni laktacyjnej? Lub wezwij swoją połozną. Mnie szczypalo tylko wtedy jak nie lecialo mleko, czyli pierwsze 30 sekund i czasem jak brakowało mleka
 
Do góry