reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie a kamienie w pęcherzyku żółciowym

Dołączył(a)
20 Październik 2009
Postów
6
Miasto
Poznań
Witam Was.
Pojawiają się po porodzie a nawet po dwóch latach.Mnie to spotkało już teraz i niewiem co mam zrobić.Lekarz powiedział mi dzisiaj, że najlepiej jak najszybciej je usunąć.Karmię piersią i musiałabym moje maleństwo odstawić od piersi.Czy miałyście kamienie w pęcherzyku podczas karmienia??
 
reklama
hej,
ja mam kamienie w pęcherzyku do dnia dzisiejszego:) pojawił się jeden po porodzie 6 lat temu, nie usunęłam go ponieważ mam pietra nie oszukujmy się :)
kiedy karmiłam a dał się we znaki to trzymałam tylko dietę tzw. wątrobową oraz brałam nospę rozkurczowo którą można zażywać karmiąc dziecko. kochana nie panikuj tylko karm małego dalej a kamieniem zajmiesz się później chyba że zagraża to jakoś Twojemu życiu.
pozdrawiam:)
 
Witam, Wiem jak to jest zdecydować się na zabieg operacyjny - ja mam przed sobą 3 a ciężko jest powiedzieć tak idę. Nie mam kamieni (chociaż ciort wie bo nikt mnie nie diagnozował. Wiem jedno że jak masz kamyczki to raczej trzymaj dietę wątrobową i uważaj żeby jej nie złamać bo może dojść do ataku a jest to dość bolesna sprawa (tak ma moja koleżanka, Która chodzi z kamykami już 10 lat). No-spa może ci pomóc. Skup się na synku i trzymaj dietę. pozdrawiam
 
Do góry