reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie a leki

Maya12

Mama Aleksandra i Mai :-)
Dołączył(a)
19 Styczeń 2010
Postów
926
Miasto
Śląsk
Witam, mam 3-miesięcznego kochanego synka:) Karmię go piersią i za nic w świecie nie chciałabym 'przerzucać' się na butelkę. Głównie chodzi tu o tą cudowną więź jaka jest pomiędzy mną a synkiem dzięki karmieniu piersią.
Niestety mam pewien poważny problem - cierpię na neuralgię nerwu trójdzielnego, która objawia się atakami nerwobóli lewej połowy twarzy - są to ogromne bóle, atak bez zażycia leku trwa u mnie średnio 8-10h... Leki które zażywałam przed ciążą były bardzo mocne, w trakcie ciąży miałam tylko 3 ataki nerwobóli i "przecierpiałam", gdyż lekarz odradził brać cokolwiek, chyba, że na oddziale pod nadzorem lekarza.
Niestety czuję, że znów zbliża się atak. Najlżejszym lekiem który mi pomaga jest Nurofen Express - na ulotce jest napisane by poradzić się lekarza, jednak nie mam szansy widzieć się z lekarzem w trakcie najbliższych godzin. Mogłabym odciągnąć sobie pokarm za pomocą laktatora i podawać synkowi, jednak moje pytanie: jak długo Nurofen pozostanie w moim "systemie", kiedy zniknie z organizmu, ile by to było godzin, by móc ponownie karmić synka z piersi? Gdzieś wyczytałam 6h, ale chciałabym upewnić się.
Z góry dziękuję za odpowiedź!
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry