reklama

karmienie a uroda

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez kanoot, 20 Maj 2006.

1. kanoot

kanoot STYCZNIOWA MAMA '06

Dziewczyny jak to jest przy karmieniu,gubi sie kilogramy czy wrecz odwrotnie poki sie karmi to sie nie zgubi,wiem ze to nie wazne,wazne jest by dlugo karmic,ale jednak jestem ciekawa a rozne opinie slyszalam i w koncu nie wiem,ja narazie karmie trzy miesiace i wydaje mi sie ze jakos tak nie wygladam szczuplej a przeciez to moje mleko jest strasznie tluste,fajcie znac czy wiecie cos na ten temat.dzieki

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 Lipiec 2010
  2. agast22

agast22 Fanka BB :)

Oj chudnie sie , chudnie :) Ja zgubiłam 31 kg!!! Efektu jojo po odstawieniu od piersi nie było ;)

3. reklama
  4. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Ja szybciej schudłam, jak przestałam karmić.
    Może dlatego, że już tak nie pilnowałam się z jedzeniem i piciem.
    Poprostu czasem zapominam o tym, że trzeba zjeść a przy dwójce rozbrykanych dzieciaczków jest co robić...

5. agus78

agus78 Czerwcowe mamy 2005

ja podczas karmienia piersią schudłam 16 kg - Jestem tydzień po odstawieniu (karmiłam 11 miesięcy) i ważę 3 kg mniej niż przed ciążą!
    Nie wiem czy karmienie miało na to wpływ, ale...

6. ania_77

ania_77 Mama Marcinka i Julki

Ja jeszcze karmię maluszka piersią i widzę że mam jeszcze troszkę tu i ówdzie. Ale od początku karmienia schudłam z 14 kg. Koleżanka ktora już przestała karmić pocieszyła mnie że dopóki karmiła miała 5 kg nadwagi ale jak przestała bardzo szybko doszła do wagi sprzed ciąży. Więc mam szansę jeszcze ubrać ciuszki które nosiłam wcześniej...

7. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Ja podczas karmienia piersią schudłam dużo.
    Byłam wręcz wysuszona.
    A to wszystko przez dietę bezmleczna i bezjajeczną, którą musiałam trzymać ze względu na skazę białkową synka.
    Kiedy już skończyłam karmić szybko wróciłam do swojej upragnionej wagi 59 kg.
    Jak widać z odpowiedzi waga każdej z nas inaczej się kształtowała podczas karmienia.
    Jest to indywidualna sprawa.
    Pozdrawiam

8. iwonka2006

iwonka2006 Szczesliwa mamusia!

WITAM! DOBRY TEMAT BO JA SIE ZASTANAWIALAM CZY NIE ZA DUZO CHUDNE I NAWET MNIE TO TROCHE MARTWI.KARMIE PIERSIA JUZ 7 i pol miesiaca.PRZEZ PIERWSZE 3 MIESIACE BYLAM NA DIECIE A NA DZIEN DZISIEJSZY JEM WSZYSTKO JUZ A WAZE 7 KILO MNIEJ NIZ PRZED CIAZA!!! POZDRAWIAM!

9. sylwia-lesiak

sylwia-lesiak Fanka BB :)

Mi niestety nic nie ubywa- ale tez nie stosuje zadnej diety

Tez myslam ze maluszek mi wysiagnie co nie co- ale niestety!!! Musze przejsc na drakonska diete!

10. reklama
  11. mik41

mik41 Zaciekawiona BB

Witam,

Karmie piersia juz 3 miesiace i mam okropny suchy lupiez.Zadne szampony mi nie pomagaja,az wstyd sie pokazac ludzia.Znacie jakise szapomny ktore mozna uzywac podczas karmienia ??

12. gosiek289

gosiek289 MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

mi tez prawie nic nie ubywa :( - czyżbym musiała zacząć stosować dietę? A jeżeli zacznę stosować dietę to czy mi pokarm nie zaniknie?

Poleć forum