reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie bliźniąt butelką MM

Dołączył(a)
6 Grudzień 2013
Postów
14
Miasto
Centrum
Mam pytanie do dziewczyn, które karmią bliźniaki butelką.
Czy karmicie bliźniaki równocześnie czy osobno??
Jak wyglądają u Was noce?? Czy wybudzacie dzieci??
 
reklama
Hej! Bez obaw są i takie, które piersią już nie karmią ;-) Ja karmię równocześnie, na leżąco, butelki podtrzymuje pieluchami tetrowymi, albo trzymam na 2 ręce (zależy jak bardzo się kręcą i rozglądają w trakcie jedzenia). W nocy nie wybudzam, daje mleko jak się sami zaczynają domagać (po pierwszym zaśnięciu na noc po 4h, potem co 3-3,5h).
 
He he, nie wszystkie karmia piersia tylko maja blizniaki i malo czasu na internet!;-)
Ja karmilam osobno. Uzywalam bujaczkow. A w nocy karmilam pierwszego a pozniej wybudzalam drugiego ale tylko az przybrali troche na wadze, wtedy przestalam i to oni mnie budzili;-).
 
Do góry