reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie butelką też nie jest łatwe

grooha1 ja odpoczdku małej daje herbatke mimoze karmiłam piersia
powodem bylo głownie to zeby zaprzestac czkawki teraz jej daje bo uwazam ze mala tez chce pic tak jak ja a nie tylko jesc a zabardzo niewierze wto ze dzidzia sie napoi i naje z cycolka teraz daje jej juz gotowa herbatke z cos ala hipp nie pamietam nazwy firmy i daje tez juz bebiko 2r po nim dluzej mi malenka spi
 
reklama
reklama
koreczek83 pisze:
grooha1 ja odpoczdku małej daje herbatke mimoze karmiłam piersia
powodem bylo głownie to zeby zaprzestac czkawki teraz jej daje bo uwazam ze mala tez chce pic tak jak ja a nie tylko jesc a zabardzo niewierze wto ze dzidzia sie napoi i naje z cycolka teraz daje jej juz gotowa herbatke z cos ala hipp nie pamietam nazwy firmy i daje tez juz bebiko 2r po nim dluzej mi malenka spi

ja małemu daje tylko cyca bez żadnych herbatek juz trzy miechy i nie zauważyłam żeby był spragniony więc samo mleko starcza ;)
 
Do góry