reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie butelką też nie jest łatwe

Cycek zdecydowanie wystarcza. Na początku mleko jest rzadkie i nie takie biale jak później właśnie dlatego żeby zaspokoić pragnienie. Ja próbowałam dawać Maciusiowi herbatkę ale on sie strasznie krzywił. W ogóle nie było mowy o piciu, więc przestałam bo nie ma takiej potrzeby.
 
reklama
Ja małej tez staram się dawać herbatkę ale ona z butelki nie chce jej pić. Muszę ją łyżeczką karmić. Rozmawaiał z pediatrą i on powiedział, że to niby wcale nie jest konieczne dopajanie dziecka jak jest na mleku modyfikowanym. Podobno te mleko teraz jest takie extra. Pediatra zasugerował, że małej można podawać złykła słabą herbatkę.
 
Ja też słyszałam, że mleko modyfikowane już teraz jest naprawdę bardzo dobre. Może ja też spróbuję łyżeczką, fajnie jak dzidzia popija herbatkę szczególnie jak ma częste czkawki.
 
Ja czytałam że takiemu małemu dziecku wogóle czkawka nie przeszkadza Maetusz tez czesto miewa i same mu przechodzą on już w brzuchu miewał :)
Także jak się karmi dziecko piersą to nie musi być dopajane tak jak tu edyta pisze mleko się zmienia i na poczatku jest rzadkie żeby się mogło dziecko napić mojemu jak chce sie pić to poprostu go do piersi przystawiam szczególnie po spaniu.
 
dziewczyny napiszcie mi jak sie zageszcza mleko kaszka
bo moja pani doktor mowila ze trzeba cos gotowac ::) ::) ::) ::)
a ja wlasnie lece do apteki i kupic kaszke
 
Mikołaj pije duzo cherbatki z tego wzgledu ze ja mu podaje rano i wieczorem tabletki rozpuszczone w cherbacie a dzisiaj doszły jeszcze kropelki które tez musze wkropic do cherbatki
 
Ja herbatkę dawałam Wiki nawet wtedy kiedy karmiłam tylko i wyłącznie piersią :) W niczym to nie przeszkadza przecież, jasna sprawa. Teraz Mała jest na butli i też pije herbatkę - bardzo lubi koper włoski z Hippa, nie lubi natomiast Rumianku z Bobovity.

Aniulka - soczki można dawać Maluszkowi jak skończy 3 miesiące?. Czyli już mogę troszkę Wiktori podać soczku? JAk tak to jaki?.

Co do kleików, to słyszałam, że nie powinno się go często podawać?. Czy to prawda?
 
reklama
mamawiki
z 2 lyzeczki soczki bobo vity albo jak wolisz hippa od 4 miesiecy :) marchewka z jabkiem to wiem na 100 % ze mozna dawac
 
Do góry