reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie - cyce, butle, zupki, kaszki czyli jak karmimy nasze pociechy

Ewelinka mylse ze ona sie denerwuje bo jest juz tak glodna ze mysli tylko o mleczku
Moj jak jest mega glodny to tez mi nie zje i chce mleko bo tak latwiej i szybciej
Ethan je co 2h wiec jak dam mu mleko to po 1,5h daje mu juz posilek staly i wtedy ladnie zjada.
Byc moze u Was jest to samo.A owoce daje tak samo wczesniej niz powinnam
 
reklama
anka to Ethanowi dajesz już pewnie smoczkiem 2 przez butelkę do zagęszczone przez kaszkę mleko? Nie było problemu ze zmianą smoczka?? Moja wstyd się przyznać ale jeszcze na smoczku 1 jest, też jej mleko zagęszczam kleikiem,ale tak by przeleciało przez ten smoczek , czyli jedną łyżeczką kleiku kukurydzianego
 
Ewciulek moja też długo była na 1, teraz ma dwójkę ale zagęszczonego mleka nie wypije.
Poza tym żadnych kaszek na gęsto też nie zje.
Odkąd zaczęła przyjmować antybiotyk nic nie chce jeść ani pić :-(
Zaczynam się martwić :-( :-(
 
kania od którego miesiąca jest na smoczku 2? Ja mam nawet kaszkowy smoczek,ale ona je kaszkę ładnie łyżeczką więc nie będe kombinowała z kaszkowym smoczkiem,ale przydało by się zacząć karmić 2.......
Kochana wciskaj w nią wodę ,żeby się nie odwodniła i próbuj często po łyczku, po 2 i tak wkółko ,żeby coś jej wpadło do brzuszka, a jak nie to daj jej mleko łyżeczką, moja wcześniej jak nie chciała pić mleczka bo miała gorsze dni, to łyżeczką jej dawałam i po paru łyżkach dawałam przez smoczka bo widziała,że nie odpuszczę i tak szybciej zjadła:)
 
Na 2 jest od jakiś 3 tygodni, jak zaczęła się denerwować że jej nie leci, teraz zaś leci za szybko wiec wylewa się jej czasem bokami. Mleko dziś bee, wody wypiła raptem 25 ml z orsalitem. Kup zrobiła już chyba z 6.
Udało się w nią wcisnąć troszkę kleiku ryżowego na wodzie, ugotowałam marchewkę samą może zje teraz po spaniu.
Biedna tak się męczy :-( A ja miejsca znaleźć sobie nie mogę...
 
kania sciskam was bardzo mocno,oby te kupki wróciły do normy i żeby Gabi zaczęła jeść, wiesz co próbuj jej jeszcze dawać mleko lub wodę na śpiocha , to czasem skutkuje....
 
Kanian dawno mnie nie było:( co z tymi kupkami?? co tak dużo??

Jakie smoczki używacie?? - do mleka to ja już "4" używam - a kaszkowych to mam do 4 butelek - puszczam jej nawet jak kleikiem zagęszczam bo przez "mlekowe" słabo leci i się mała denerwuje... tylko wodę i sok "2" daje z tym że rzadko bo staram się ją uczyć z niekapków co nie najgorzej nam wychodzi:)

A ze zwykłym jedzeniem to różnie... raz zje, dwa razy nie:( daje ze słoiczków i gotuje też i nic to nie daje.. chetnie wcina ziemniaki z obiadu ale naszego jak są posolone.... swoich nie słonych cienko... za to żółtko jak najbardziej byle samo:) daje jej bułki kajzerki i chrupki hippa kukurydziane... buraków ostatnio skosztowała - bardzo jej smakowały:p
 
Ostatnia edycja:
trytytko u nas zaczal sie problem z zupkami. nie chce jesc a ma zalecone 2 x dziennie po 180 ml. ale ziemniaki wczoraj z z sosem wsuwal i chleb na sniadanie z serkiem.jak widzi ze jemy to mu az slina cieknie.
 
reklama
ewciulek jak dziubnie po maciupkim kawalku z widelca to nic mu nie bedzie:) nie daje mu przeciez duzych porcji:) a zupki na giczy cielecej ma jesc ze wzgledu na niedobor wit D.
 
Do góry