reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie - cyce, butle, zupki, kaszki czyli jak karmimy nasze pociechy

Aleksp a pije cokolwiek z butelki, wodę, herbatkę? Bo moja pije więc tu nie chodzi o butelkę, smoczek tylko mleko.
Mogłabym jej odciągać i mieszać z mm ale nie mam za bardzo z czego odciągać...zwłaszcza w ciągu dnia.
 
reklama
Aleksp a pije cokolwiek z butelki, wodę, herbatkę? Bo moja pije więc tu nie chodzi o butelkę, smoczek tylko mleko.
Mogłabym jej odciągać i mieszać z mm ale nie mam za bardzo z czego odciągać...zwłaszcza w ciągu dnia.

Kochana nie tyka niczego. Mleko odciagalam i nic, woda tez ,,koli". Mamla tego smoka, butelke w łapkach trzyma i na tym koniec. mam butelko Avent-u z 3 dziurkami. Dzis zjadla trochę groszku-chyba smakowal. Tak czy siak z potrawami dodatkowymi mogę poczekać ale z butelki pic musze nauczyć szybko bo cholercia nie mogę się ruszyc z domu na dluzej niż godzine a w ostatnich miesiącach urlopu trochę trzeba pozałatwiać. Wiec Helpppp:)))))))
 
Aleksp a próbowałaś z innej butelki? Bo u nas był straszny problem z jedzeniem z butli i okazało się, że to smoczek aventu jej nie pasował.
 
Aleksp kup zwykłą buteleczkę z Canpola ze smoczkiem 3+, są zdecydowanie miększe i może właśnie chodzi o smoczka, ze twardy i nie ma jak zassać. A doi takiego zwykłego smoczka?
 
Z tymi smoczkami to u nas są dwa - Avent i Tommee Tippee. Ten drugi o tyle fajny, że imituje cyca :) Poza tym racja z miękkością. W szpitalu jak byłam to pielęgniarka mówiła (fakt o zwykłych uspokajaczach, ale to smok i to smok), że jak dzieć nie chce ssać smoka, to kupić taki najtańszy - żółty, bo jest miękki. W Rossamnnie mają takie chyba Babydreama, wydaje mi się że i NUK, ale mogę kłamać. Można zobaczyć czy są takie do butli i spróbować.
Ja już cycka nie daję od 3 tygodni, tylko u nas Laura od początku butlę łapała. Teraz z każdego wypije. Każdego smoka sysoli, tylko wody pić nie chce :/ Jedyne co to mleko i herbatkę Hippa raz koperkową dałam, ale to słodkie jak cholera, wolę dopajać wodą. Soczek Hippa jabłuszkowy dałam i też pluje. Jak jej dam słoiczek to popije tej wody ale max 10ml, a jakbym dała mm to wydoiłaby całą butlę. Raz czy dwa razy przyssała się i nawet 50ml wypiła wody, ale to sukces był. Myślałam, że jak soczek słodki to będę mieszać z coraz większą ilością wody, a tu kicha :-D
 
Aleksp kup zwykłą buteleczkę z Canpola ze smoczkiem 3+, są zdecydowanie miększe i może właśnie chodzi o smoczka, ze twardy i nie ma jak zassać. A doi takiego zwykłego smoczka?
no dziś kupie inna butelke ze smokiem, podobno Tommee najlepsze
zwykłego smoka tez nigdy nei doiła i nie doi
 
Ja jeszcze dodam, ze u nas na razie najlepiej sprawdza się profilowany smoczek Canpol 3+, Gabi chętnie też pije ze smoczka NUK (0-6). Oba są z miękkiego silikonu.
 
No i kupila mamusia sliczna butelunie za ponad 30 zl TT. sliczna niby najbardziej symulujaca cycunia mamuni...i mamunia leci do domciu i sciaga pokarm i co???? i pstrooooo i Kornela nadal nie akceptuje niczego procz cyca mamuni. I co teraz? sprobuje jeszcze ze 2 dni ja przekonać chyba i nie wiem już. kupować inna butelke???
 
reklama
No i kupila mamusia sliczna butelunie za ponad 30 zl TT. sliczna niby najbardziej symulujaca cycunia mamuni...i mamunia leci do domciu i sciaga pokarm i co???? i pstrooooo i Kornela nadal nie akceptuje niczego procz cyca mamuni. I co teraz? sprobuje jeszcze ze 2 dni ja przekonać chyba i nie wiem już. kupować inna butelke???
Za butelkę Canpola zapłaciłabyś 7-8 zł chyba. Może zassie, próbuj :-) O znalazłam jeszcze tańszą http://www.ceneo.pl/365958
 
Do góry