reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie dziecka

Gosika

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2019
Postów
32
Moja niunia ma 6 tyg, karmię ją butelka kiedy można podawać dziecku przygotowana wodę do picia? Czy potrzebuje jej teraz?
 
reklama
Rozwiązanie
Co tu doczytywac? Potem dzieciaki na mm są tłuściutkie , brzuszki rozepchane i chcą więcej i więcej. Przecież oczywistym jest że sztuczne mleko jest nafaszerowane a co za tym idzie bardziej pożywne.
Dziecko zjada tyle, ile potrzebuje i powinno jeść wtedy kiedy chce. Dzieci nie mają rozepchanych brzuszków, chyba że jakaś matka co godzinę próbuje wciskać dziecku mleko.. Ale wtedy kończy się najpewniej na wymiotach.
To oczywiste że dzieci z biegiem czasu będą jeść więcej, czego tu się spodziewać? Rosną, ćwiczą więc i jeść potrzebują. Z piersi nikt nie zmierzy ile ml mleka wypiło dziecko więc równie dobrze można powiedzieć że te piersiowe też się przejadają bo wiszą na cycku i wiszą godzinami.
Gdyby mm było takie pożywne to matki by...
Niektórzy podają, ale zalecenia się zmieniły i już nie trzeba dopajać dziecka przy mm bo jest to traktowane jako rozszerzanie diety.
Moja córka do około 6-7 msc życia nawet odrzucała inne płyny niż mleko a również słyszałam by dać wodę lub co gorsza herbatkę do popicia.
 
Niektórzy podają, ale zalecenia się zmieniły i już nie trzeba dopajać dziecka przy mm bo jest to traktowane jako rozszerzanie diety.
Moja córka do około 6-7 msc życia nawet odrzucała inne płyny niż mleko a również słyszałam by dać wodę lub co gorsza herbatkę do popicia.
Słyszałam o podawaniu herbatki Rumiankowej albo koperkowej
 
reklama
reklama
Do góry