reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie ekstremalne - temat rozrywkowy

NataliaBM

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Luty 2013
Postów
40
Miasto
Wrocław
Cześć mamy i tatusiowe :)
Na pewno zdarzało Wam sie karmić swoje dziecko poza domem. Jakie były najciekawsze okoliczności w jakich to robiliście?

Ja karmiłam piersia w różnych dziwnych okolicznościch (na stojąco w Praktikerze chowając się za płytami :D w zimnym parku jesienią prawie rozbierając sie do połowy itp :D) ale jesli chodzi o karmienie papeczkami, to ostatnio np. na wycieczce do Mediolanu siedząc pod katedrą w centrum miasta, nie wyciagając dziecka z chusty i próbując trafić do buzi, która wciąz okręcała się w poszukiwanu czegoś ciekawego do oglądania :)

A jak to bywało u Was?
 
reklama
ostatnio na stacji benzynowej o godz. 20.30 wyciągnęłam z bagażnika krzesełko do karmienia i karmiłam dziecko kaszką.

piersią z dziwnych miejsc to podczas mszy we wnęca kościoła modląc się, aby nikt akurat nie wszedł (czułam się jak matka boska z dzieciątkiem na rękach ze stojącej przede mną figurki):p
 
podczas podroży samochodem, Oliwier miał jeszcze fotelik niemowlęcy i zaczął strasznie płakać, nie chciał ani herbatki , ani papki, więc musiałam wisieć nad nim z cycem kilkanaście minut aż się królewicz naje.
już nie wspomnę jak to wyglądało w punktu widzenia pasażerów innych aut:-)

w kościele tez się zdarzyło, gdzieś na końcu w ławkach.
 
Karmiłam piersią krótko ale zdarzyło mi się to w taksówce- kierowca cały czas gapił się we wsteczne lusterko-bałam się czy przeżyję :).
Innymi pokarmami karmiłam w kolejce górskiej wiozącej narciarzy.Miałam wrażenie,że wszyscy wiszą i zaglądają mi w ten słoiczek:)
Okazało się potem,że na trasie czynna była tylko jedna knajpka a że pora obiadowa to...wiadomo :)
Karmiłam na basenie-tatuś z dzieckiem w wodzie a ja siedząca na brzegu i wołająca co chwilę by przypłynęli:)
 
Do góry