reklama

Karmienie ekstremalne

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez NataliaBM, 16 Maj 2013.

1. NataliaBM

NataliaBM Zaciekawiona BB

Kochane mamy! :)
    W jakich najdziwniejszych momentach musiałyscie nakarmić swoje dziecko?

Mi zdarzyło się karmić na stojąco w Praktikerze chowając się między płytami drewnianymi :D Albo w sklepie przysiadając cichutko w miejscu, gdzie ludzie spożywali swoje zakupione tam posiłki. Zimną jesienią na ławce w parku musialam podciągać wszystkie ciuchy, bo nieopatrznie nie założyłam nic rozpinanego :D

Jakie Wy macie doświadczenia i wpomnienia?? :)

2. styna26

styna26 Fanka BB :)

Na postoju przy autostradzie, w sklepie, w restauracji mi osobiście nie przeszkadza karmienie w miejscach publicznych, za to uważam żo jak innym przeszkadza to niech nie patrzą:tak:

3. reklama
  4. Elemelsplanet_eu

Elemelsplanet_eu Zaciekawiona BB

Kobieta karmiąca dziecko to jedno z najpiękniejszych widoków. Nigdy nie spotkaliśmy się z przykrymi uwagami, nawet w restauracji :)

5. flamma

flamma Zaciekawiona BB

Ostatnio mój synek tak się rozwrzeszczał z głodu na spacerku, że poprosiłam panie w aptece o możliwość nakarmienia malucha. Jakoś ciężko mi było to zrobić na ławce (pogoda nie dopisywała i bałam się, że mały się rozchoruje). Tydzień wcześniej zaczęłam karmić na poczekalni w przychodni, ale jedna z pielęgniarek zaprowadziła mnie do punktu pobierania krwi.

6. Mariolciaa

Mariolciaa Fanka BB :)

Dziwne :)
    też miałam różne takie miejsca,w samochodzie podczas podróży, w restauracjach :)
    teraz nauczył się grzebać mi bluzce ....

7. tytanowa@

tytanowa@ Fanka BB :)

To ja nie wiedziałam, że te miejsca są ekstremalne :cool2: Myślałam, że to jak w tej piosence: "Wszędzie tam gdzie Ty" i tyle :-D

Poleć forum