reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i dieta naszych maluszków

ja znów słyszałam, ze wit. D podaje się dzieciom karmionym piersią, natomiast dzieciom karmionym sztucznie nie, bo ponoć w mleku jest jego suplementacja
co do wit. K u mnie podają w zastrzyku w pierwszej dobie, a później już pojęcia nie mam
 
reklama
ja znów słyszałam, ze wit. D podaje się dzieciom karmionym piersią, natomiast dzieciom karmionym sztucznie nie, bo ponoć w mleku jest jego suplementacja
co do wit. K u mnie podają w zastrzyku w pierwszej dobie, a później już pojęcia nie mam

to prawda, jeśli karmisz tylko sztuczniakiem to nie daję się D, jak cycem i mieszanie to D się podaję :-)
 
ja jeszcze nic nie wiem o tych witaminach jak to tutaj sie podaje i czy wogole .. zapytam pôlozna w poniedzialek
musze chyba liste pytan zrobic , bo coraz wiecej ich jest , a skleroza coraz bardziej poteguje hehe
 
Asionek a wiesz, ze to jest świetny pomysł. Ja zrobiłam tą listę i położnej wszystkie pytania ze spokojem zadałam. Babka była troszkę zdziwiona, że pytania są z kartki ale niestety przy pierwszej wizycie o tylu rzeczach zapomniałam, że wolałam ten sposób. Przynajmniej miałam pewność, że uzyskałam wszystkie odpowiedzi.
 
Przegladalam wlasnie watek wrzesniowek o karmieniu piersia. Zziwilo mnie ze zalecenia co do diety tak bardzo sie roznia. Tutaj poprostu kaza jesc to samo co w ciazy, a czego sie unikalo dalej unikac. Ale widze ze w Polsce jest zupelnie inaczej.

I "ukradlam" od wrzesniowek pomysly na jadlospisy dla mamy karmiacej - moze sie komus przdac:
https://docs.google.com/viewer?a=v&...JkNTEtODk4Nzg3ZjQ5NzZi&hl=en&authkey=CPv3oL4E

A jesli chodzi o brak pokarmu (np.: po cc) to ktos polecal cos takiego:
Medela - Zestaw SNS System Wspomagający Karmienie (1796899657) - Aukcje internetowe Allegro
Ciekawe jak to w praktyce sie sprawdza...
 
Przegladalam wlasnie watek wrzesniowek o karmieniu piersia. Zziwilo mnie ze zalecenia co do diety tak bardzo sie roznia. Tutaj poprostu kaza jesc to samo co w ciazy, a czego sie unikalo dalej unikac. Ale widze ze w Polsce jest zupelnie inaczej.

I "ukradlam" od wrzesniowek pomysly na jadlospisy dla mamy karmiacej - moze sie komus przdac:
https://docs.google.com/viewer?a=v&...JkNTEtODk4Nzg3ZjQ5NzZi&hl=en&authkey=CPv3oL4E

A jesli chodzi o brak pokarmu (np.: po cc) to ktos polecal cos takiego:
Medela - Zestaw SNS System Wspomagający Karmienie (1796899657) - Aukcje internetowe Allegro
Ciekawe jak to w praktyce sie sprawdza...

powiem ci , ze mozna ocipiec kazdy co innego mowi :/

ostatnio mialam spotaknie z polozna no i bylo o kramieniu wlasnie
tutaj kaza jesc wszystko !! jak powiedzialam o np. kapuscie to sie zdziwila , ze czemu niby nie jesc , albo unikac ?? jedyne co kaza odstawic to alkohol , narkotyki i papierosy jak jest ich wiecj jak 5 dziennie ... hmmm

druga sprawa na cycu kaza karmic co 3 h max co 2h
w zadnym wypadku na zadanie ...
i wez tu badz madry :)

chyba najlepiej to sluchac siebie i dziecka ... bo biorac pod uwage natlok info z roznych stron to mozna zwariowac calkiem :/
 
reklama
A ja wlasnie obawiam sie ze nie bede miala pokarmu:(
Nie mam wogole zadnych wyciekow z cyckow, moze w dniu porodu dostane? Oby bo chcialabym bardzo piersia karmic...
Cycki mi tak napuchly...
 
Do góry