reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i dieta naszych maluszków

reklama
dziewuszki mam pytanie Oli musze zmienić mleko bo po rota chyba jej to mleko szkodzi bo ciągle kupy wali przed jedzeniem po jedzeniu nie zlicze tych kup i Hipp mleko ma w sobie błonnik i tak mysle ze moze po tym błonniku tak wali i po rota jakos jej szkodzi i nie wiem czy jeszcze zmieniac na 1 czy juz na 2?

justys ja Oli dodaje do mleka i 2 miarki bo jak dałam jej na gesto łyżeczką to sie wykupciac nie mogła i brzuch ja bolał wiec narazie powoli do mleka dosypuje ale generalnie dawaj mu łyżeczka ja uważam ze jak najwiecej trzeba łyzeczką.
 
Ostatnia edycja:
Marti ja bym dała jeszcze 1, bo pół roczku macie za 3 tyg. Więc chyba będzie tak bezpieczniej. Po co się śpieszyć.

Ja też mam pytanie odnośnie tego glutenu, bo powinnam go już wprowadzać i tu moje pytanie. Jaką kaszkę dawać, taką zwykłą mannę czy są jakieś specjalne które nie trzeba wcale gotować tylko wsypać do zupki. Ale żeby była bez mleczna, bo my jeszcze z nabiałem ostrożnie. A te bez mleka to z nów z dodatkiem owoców widziałam ryżowo_pszenna z jabłkami i gruszkami i czy taka pasuje do zupki? A może jeszcze jakieś inne są na rynku? Pomóżcie.
 
Ostatnia edycja:
jewcia- sa jakies co mozna od razu wsypywac do zupki czy deserku wiem że któraś z dziewczyn taką kupywała może ci podpowiedzą a gluten to nie musi byc manna np mozesz dać skóre od chleba oczywiscie pilnować albo bułeczkę jakaś rozmiększyc, biszkopt do deserku i masz gluten
 
Marti no tak też myślałam o biszkoptach, ale z kaszą mam jakieś wytyczne co do dawki, żeby nie było za mało i nie przesadzić z ilością, może jakaś mamuśka zna temat i podpowie. Chociaż biszkopciki i chlebek pewnie też dla urozmaicenia podam, ale muszę się oswoić z tematem.
 
reklama
Do góry