reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

U nas mniej wiecej tak:
7-8 Cyc
ok.11 kaszka gesta - 250ml
ok.15 obiad - duży słoik, czasem 1,5 albo cala micha mojego
ok.18 jogurcik, owocki, bułeczka na mleku itp. - duży słoik, pudełko itd.
ok. 21 Cyc na noc

Plus herbatka i soczek i ostatnio miedzy karmieniami possie czasem chwilke cycka, bo go przystawiam zeby miec wiecej mleczka, bo jakos pusto sie robi... + jakies chrupki, czasem bułeczka itp :-)
 
reklama
A jak tobisz owsiankę:confused:
Takie normalne płatki owsiane na mleku? Na mleku następnym?
No ja kupuje tą co Melania o niej pisała Bobovity ona juz jest z mlekiem:tak::tak: a w połączeniu z owocami rewelka!!!!!

No widzicie czyli mój smok mało nie je więc skąd ten głód w nocy???? Czyżby jakiś skok rozojowy:confused::confused::confused:
Asia próbowałam dać wcześniej kaszke na kolacje czyli po 2h i niedało rady zjada połowe:sorry2:
 
Czarna moze na ząbki tak reaguje? Albo faktycznie jakis skok?? A butli on zadnej nie ruszy?? Probowałas niekapek albo zwykły kubeczek treningowy juz?? Mojej kolezanki synek pije tylko przez słomke, a ma około roku... he he
 
Czarna moze na ząbki tak reaguje? Albo faktycznie jakis skok?? A butli on zadnej nie ruszy?? Probowałas niekapek albo zwykły kubeczek treningowy juz?? Mojej kolezanki synek pije tylko przez słomke, a ma około roku... he he
tzn my pijemy teraz z niekapka ale mleka i kachy nieruszy z niego:no::no::no:

Pati ale jak rosnie i sie rozwija:tak::tak: po prostu to mu wystarcza widocznie;-)
 
ja wszystkie kaszki owsianki lyżeczką, przez niekapek idzie herbatka i soki, ale to w sumie 60-90 dziennie
 
reklama
U mnie jest, ale już coraz mniej - nie mam przynajmniej na razie zamiaru zarzucać karmienia piersią.
Dla mnie to relaks a i podgrzewać nie trzeba a w upał dla smyka jak znalazł.
 
Do góry