reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

ja juz nie belderuje, maly sobe doskonale radzi z kawalkami
ogolnie u nas problemow z jedzeniem nie ma, czasem mam wrazenie ze on za duzo je, wiec jak nie chce jesc to sie nie przejmuje, jak zglodnieje to sie upomni
 
reklama
Dronka ja nie blenduje ani nic wszystko przezuwa ostatnio nawet dziadek go kotletem z panierką poczestowal i bez problemu
 
Dzisiaj zrobiłam malemu takie cacko.

Mianowicie wzielam rondelek wrzucilam maselka,szpinak troche podsmażyłam,potem dodalam maly zabek czosnku,troche serka topionego,smietany i wody.Poddusilam to razem,a na koniec dodalam juz wczesniej ugotowanego indyka.Wszystko wymieszalam z makaronem mhmhhm maly sie zajadał.

A dlka nas to tez pyszne danie tylko trzeba wiecej czosnku i troche wegety do smaku:)

Polecam.
 
no na pewno musiało smakować :)
A ja jeszcze z mięsem szpinaku nie łączyłam więc może spróbuje. Dziś piątek więc u nas bezmięsnie:) Franko tylko jadł zupke z mięsem.
 
a ja ostatnio dla Olci robiłam zapiekankę makaron-kurczak-warzywka polane sosem beszamelowym i zapieczone w piekarniku, tez jej bardzo smakowało, polecam równiez na rodzinny obiad :-)
 
A jakie herbatki do picia dajecie maluchom. Chciałam już zrezygnować z rozpuszczalnych. W sumie to już zrezygnowałam bo Ola pije samą wodę ale jakoś tak dziwnie dawać jej samą wodę np. do popicia kanapki:) Kupiłam dziś zieloną z owocem pigwy.
 
niestety po zielonej Olę boli brzuszek. zresztą też nie bardzo ja lubi.
za to polubiła białą herbatę z gruszką :-)
 
reklama
Do góry