reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Mój Franus jak je to nie pije najwyżej po. Ja znowu uczę od małego że pije się po jedzeniu a nie w czasie.
Moje dziecię pije wodę z cytryna ostatnio. A i butelkę Kubusia dostaje bo Kubuś jest faktycznie bez cukru tzn tylko naturalny cukier jest.
 
reklama
U nas też jest piciu po jedzeniu. Wcześniej jakoś nie myślałam o tym, że Olcia pije wodę a teraz tak sobie pomyślałam, że ja zawsze herbatkę albo sok a ona tylko wodę:) hihi
 
pawelek pije, chociaz czasem za malo jak sadze
pije wode, ale woli herbatki, tylko robie mu takie owocowe z torebki
jak dzis dostal taka granulowana to nie chcial za bardzo... nie lubi chyba juz
czasem daje mu tez soczki bobofruty
a i pije wtedy kiedy ma ochote, kubeczek zawsze stoi na widoku
tylko ta slomke z momma juz odgryzl gryzon maly a 40zl kosztowalo ech
 
Nikos pije zdecydwanie za mało. Kurcze wczoraj było tak ciepło ao n tylko łyka wział i przed snem wypił :O kupilam mu sok jablkowy cappy na lotnisku i pociagnal i nie dobre. Tylko woda i woda
 
ja tam juz nie patrze na zadne schematy bo moje dziecko prawie wszystko wcina, a najlepiej lubi mięsko i kiełbaske, do picia woli bardziej wode niż herbatki czy soczki
 
reklama
ja tam juz nie patrze na zadne schematy bo moje dziecko prawie wszystko wcina, a najlepiej lubi mięsko i kiełbaske, do picia woli bardziej wode niż herbatki czy soczki
W tym schemacie nie chodzi o to co i kiedy wprowadzać, tylko co zrobić, żeby jadłospis dziecka był zbilansowany i wartościowy:-)
 
Do góry