reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Mąż kupił własnie Nan 2 i tez zauważyłam ze sie nie rozpuszcza... .Zawsze kupuje bebiko2 ale nie było w auchanie i w marche a do tesco juz nie pojechal.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi sie chyba mleko juz konczy.:-(..coraz mniej moge odciagnac...i Mlody ma dalej te plamki po zwyklym mleku, schodza po godzinie, ale nie podobaja mi sie, wiec zrezygnuje na razie z niego....
Zastanawialam sie dzisiaj nad kupnem mm, w efekcie kupilam z 2 firm, ale takie od razu gotowe w kartonikach, bo te wielkie puszki mozna trzymac tylko do 4 tygodni. A ja nie sadze, zebym Mlodemu az tyle dawala, tylko do kaszek potrzebuje...na razie....juz sama nie wiem co mysle....

No i Mlody dzisiaj zjadl caly sloik 190g obiadku(warzywna lasagna) z kawalkami, i to takimi wiekszymi, i bylo bez problemu. Wczesniej moze mu firma nie podpasowala?
 
a mnie dziś moje dziecko zaskoczyło; na obiad zjadło duży słoik pomidorówki z Hipp. powiem Wam że próbowałam ją i bardzo smaczna . oby tak dalej jadła to będę zadowolona :)
 
Mam pytanie do mam karmiących piersią. Ile wasze maluchy jadają innych posiłków niż pierś i jakie to są posiłki? Pytam bo nie wiem czy Lila dobrze je i czy nie za mało. Oto jej menu:
1. kaszka na mm.
2. zupka
3. Pierś+ pierś (po żłobku obydwie na raz)
4. deser lub jogurt z owocami
5. Pierś, pierś..........aż do rana
 
reklama
Czy ktoras z mam karmi mlekiem nan 2. Dostaje szalu z tym mlekiem, nie chce mi sie rozpuszczac, nie wiem czemu:( Probowalam z zimna, goraca, letnia woda i nic. Z jedynka nie bylo takich problemow.
Ja kupuje Nan Active 2 a teraz Nan PRO 2 i nigdy nie miałam problemów z rozpuszczaniem się mleka.
Daję też kaszkę z lipą i też fajnie się rozpuszcza. Robię tą kaszkę w butelce i najpierw sypię mleko i rozmieszam, a dopiero potem kaszkę
 
Do góry