reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie kp a ciąża

reklama
Hmmm. Mi się jeszcze nie udało :) synek ma 9 miesięcy i zeszliśmy do 2-3 karmień na dobę i dopiero pojawił się pierwszy okres. Nie wiem czy owulacja również wróciła. Robię testy owu ale narazie nie pokazuja owu, choć czytałam, że karmienie piersią może fałszować testy. Niemniej mam nadzieję, że niedługo uda nam się zmajstrować rodzeństwo dla synka :)
 
Hmmm. Mi się jeszcze nie udało :) synek ma 9 miesięcy i zeszliśmy do 2-3 karmień na dobę i dopiero pojawił się pierwszy okres. Nie wiem czy owulacja również wróciła. Robię testy owu ale narazie nie pokazuja owu, choć czytałam, że karmienie piersią może fałszować testy. Niemniej mam nadzieję, że niedługo uda nam się zmajstrować rodzeństwo dla synka :)
Powodzenia ;) my też próbujemy, testy owulacyjny wychodzą, a karmię 4-5razy ale tylko w nocy.
 
Ja zaszłam w ciążę dwa razy karmiąc piersią. Karmiłam ok 6 razy na dobę. Ogólnie nie liczy się ilość karmień, bo każdy organizm jest inny. Jedna będzie musiała odstawić całkowicie, druga zajdzie karmiąc co 2h. Najważniejsze, aby wróciła owulacja.

Byłaś u ginekologa? Miewasz już owulację?
 
Hmmm. Mi się jeszcze nie udało :) synek ma 9 miesięcy i zeszliśmy do 2-3 karmień na dobę i dopiero pojawił się pierwszy okres. Nie wiem czy owulacja również wróciła. Robię testy owu ale narazie nie pokazuja owu, choć czytałam, że karmienie piersią może fałszować testy. Niemniej mam nadzieję, że niedługo uda nam się zmajstrować rodzeństwo dla synka :)
To prawda, jest o tym nawet w ulotce. Testy mogą wychodzić fałszywe przy kp.

Wrócili krwawienie, ale nie jest to oznaką powrotu owulacji. Najlepiej iść do ginekologa, który sprawdzi czy jajniki już podjęły pracę 🙂
 
Ja zaszłam w ciążę dwa razy karmiąc piersią. Karmiłam ok 6 razy na dobę. Ogólnie nie liczy się ilość karmień, bo każdy organizm jest inny. Jedna będzie musiała odstawić całkowicie, druga zajdzie karmiąc co 2h. Najważniejsze, aby wróciła owulacja.

Byłaś u ginekologa? Miewasz już owulację?
Wiem że każdy organizm inny, ale psychika jak się chce zajść w ciążę to drugie ;) I chce się wiedzieć kto i ile że się udało :D tak byłam, wszystko gra, owulacja wróciła ;)
 
reklama
Mój synek ma 8 i pół miesiąca. Nadal karmię piersią z 7/8 razy na dobę. Pierwszy okres dostałam w styczniu i wraz z nim wrucilam płodność bo obecnie jestem w 7 tygodniu ciazy . Także każdy organizm inny
 
Do góry