reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszków butelką

reklama
Za to mój potrafo wypić 60ml popchnąc cycem(tu szału nie ma-tak malo pokarmu, że szybko mu sie nudzi), pi pół godz herbatka, a potem jakieś 30 ml i dopiero zaśnie( tak mamy do południa-potem już tylko budzi się na jedzenie i śpi)
 
No wlasnie ja czytalam tez, ze jak nie chca to niekoniecznie, daje mu enfamil i tez na niektoruch stronach bylo napisane, ze jak nie jest goraco i sucho to nie trzeba
 
Sprawdziłam 70 ml pił 10 minut.
A ja przepajam herbatką rumiankową-wody stanowczo dziedzic odmawia:szok: Daje mu w sumie 2 razy dziennie herbatkę(tzn np wody na oko powiedzmy tak 60ml i nawet nie pół łyżeczki herbatki)
 
Wypozyczylam dziewczyny laktator ze szpitals, taki profesjonalny, zeby mimo tego, ze maly nie je z piersi to mu sciagac i wiecie ile sciagam z 2 piersi? Ok 30 ml... masakra, posciagam jesxcze przez 2 dni i zobaczymy, bo z taka ilosvia pokarmu to nie ma sensu sie bawic w karmienie mieszane
 
A ja potrafię ściągnąć z jednego cyca 180ml, tylko co z tego jak mały to zje, zdrzemnie się 10 minut i budzi się i znowu chce jeść... :/ a po mm jak wypije 120ml ( chociaż zazwyczaj 90ml) to spokojnie śpi 2-3h.
 
No wlasnie i pytanie Viltutti czy jest sens sciagac itp, bo ja sie zastanawiam, czy jak ja sciagne 30 ml dam mu, a i tak musze mu przygotowywac mm.
Chyba, ze laktatorem rozbujam ilosc mleka, ale to tez nie wiem, czy jest sens...
A xzybWasze dzieci tez przy piciu sie troche krztusza?
 
reklama
O matko jedyna, zazdroszcze ilosci pokarmu :) Ale w szoku jestem ze ci spi po 180 ml cyckowego mleka tylko krotka chwile :szok: Mleko z piersi ponoc zawsze dostosowane jest do potrzeb dziecka, bez wzgledu na to czy matka dojada czy nie dojada. Co na ten temat mowi lekarz??
 
Do góry