reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie mieszane czyli pierś i mleko modyfikowane

Cyko

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Grudzień 2010
Postów
15
Moja córka skończyła 6 miesięcy, w dalszym ciągu karmie ja piersią iwprowadzilam już kilka nowości smakowych. Chodzi mi jednak o to czy mogę podawać jej kaszki lub deserki na mleku modyfikowanym i jednocześnie w dalszym ciągu karmić piersią, czy nie wpłynie to niekorzystnie w jakis sposob. Moja pediatra odradzala mi takie łączenie ale raz w tygodniu wyjeżdżam służbowo na dwa dni a odciąganie laktatorem nie bardzo wchodzi w gre. A moze jest jakieś mleko wsrod produktow na rynku, ktore nadaje sie na takie awaryjne przypadki? Kilka razy podalam jej kaszke na baie mleka modyfikowanego ladnie zjadala, nie bylo zadnej reakcji alergicznej. Proszę o odp. Pozdrawiam
 
reklama
Oczywiście że może Pani takie podejście zastosować, przecież czasami jeśli mamy mają mało pokarmu to od pierwszych dni życia dzieci są dokarmiane mlekiem modyfikowanym, jedno drugiemu nie przeszkadza.
 
Dziękuję za odpowiedź i jednocześnie proszę o informację jakie mleko modyfikowane mogę od czasu do czasu zastosować (w dalszym ciągu karmię piersią) Córka ma skończone 7 miesięcy czy będzie to mleko następne 2? czy muszę zwrócić na coś uwagę przy podawaniu? Pozdrawiam
 
Tak proszę wybrać mleko następne (2), może Pani dokarmiać córkę mlekiem z butelki lub przygotowywać kaszki mleczne i podawać je łyżeczką. Dzieci mają czasem upodobania smakowe w stosunku do mleka modyfikowanego więc może się pani spotkać z odmową wypicia, warto wtedy spróbować inne (inny producent).
 
Do góry