reklama

Karmienie mieszane i przepajanie.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez andzelika87, 30 Styczeń 2015.

1. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Witam. Jak często i czym trzeba przepaja się 4 tygodniowe maleństwo przy karmieniu mm i piersią?

2. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

hejka.. ja swojego małego przepajałam za każdym razem po podaniu mieszanki.nie zawsze cokolwiek wypijał- ale to już inna kwestia za to dziąsełka sie mu przemywały. po mleku z cycucha nie musisz przepajać.. przepajałam wodą dla niemowląt np primawera alo żywiec zdrój albo inne które mają pozytywna opinie instytutu matki i dziecka oczywiście nie gazowane.... możesz też kupić humane ale jest duzo droższa

3. reklama
  4. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

aha. a taką wodę trzeba podgrzać? głupie pytanie:/

5. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

no ja podgrzewałam w zimie.. a w okresie letnim w temp. pokojowej

6. happybeti

happybeti show must go on...

Jak macie dobrą wodę w kranie, nie trzeba wcale kupować tej "specjalnej dla niemowląt", wystarczy przegotować .
    Tu, w Danii, gdzie mieszkam, dzieci piją wodę z kranu (nieprzegotowaną :-D:tak:) od narodzin praktycznie. Ba, nawet mm zalecają robić na zwykłej "kranówie" i tylko pogrzac troszkę. "Herbatek dla niemowląt" tu nie uświadczysz . MM też jest tylko 1 i 2 , po roku maja pić zwykłe mleko z kartonu . Nikt tu się nie "cacka " specjalnie, a dzieci zdrowe i szczęśliwe :tak:.

Poleć forum