reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych brzdąców piersią i / lub butelką

Princess u nas karmienie wygląda tak:
I śniadanie mleczko je od 120 do 210 :baffled:, albo dorabiam albo wylewam :-(ciężko trafić
II śniadanie kleik kukurydziany z mleczkiem w proszku (90ml lub więcej), czasem dodaję trochę owocka ze słoiczka do smaku
III obiad: zupka lub obiadek, rzadko chce się dopchać deserkiem
IV podwieczorek: deserek
V kolacja kleik ryżowy z mleczkiem w proszku 90ml lub więcej
W nocy od 2 do 3 razy butla po 150 mleczka. Ola budzi się strasznie głodna i robi wrzasku że hohoho :szok::-D:-D:-D
Tak to miej więcej u nas wygląda
 
reklama
zmieniliśmy Matiemu mleko z nutramigenu z powrotem na bebilon pepti 2. Najpierw mu kupiłam bez recepty i mieszałam pół na pół z nutra. Na szczęście nic z brzuszkiem nie było, kupki i skóra Ok, więc pediatra zaczęła zapisywac znów bebilon. Juz zauważyłam, że mi lepiej wypija:tak::-D.

Wczoraj wypił w sumie 780ml mleka + 200 kaszki :szok::-D;-)(na obiad z zupką i na podwieczorek z deserkiem). No może mi teraz zaczyna tyc, a nie chudnąc :sorry2::rofl2::-p.
 
Witam,
wczoraj o 9 rano urodzil nam sie synek, Oskar. Probowalam kilka razy przystawiac go do piersi, czy to jednej czy drugiej. Wyglada na to,ze nasz synek nie umie lub nie chce ciagnac piersi, lub nie za bardzo umie to robic. Wyglada na to, ze leci siara, ale nie az tak duzo, ale jak sprobowalismy sciagnac mleko no to troszke tego polecialo, takze cos niby tam jest. Problem jest z tym, ze maluch spi prawie caly czas. Sporadycznie sie budzi, a jak juz sie budzi to i tak nie chce jesc, lub bardzo sie denerwuje przy piersi. Czy mozliwe, ze dziecko nie jest glodne i jak dlugo dziecko moze nie jesc? Oskar praktycznie nie placze, no i wiekszosc czasu spi. Czy to oznacza, ze cos jest z nim nie tak? Czy moze po prostu nie jest glodny? Czy jak bedzie glodny to upomni sie placzem o jedzenie czy moze cos jest nie tak?
 
Julcia moj Krzyś tez nie potrafił sie przyssac mimo ze ja wprawna w kamieniu jestem..równiez spał prawie cały czas przez 2 dni pierwszy raz zapłakał po szczepieniu.. Tez sie bałam ze bedzie butla i martwiłam sie ze sie odwodni Mały nie był głodny bo mial jeszcze brzuvcho pełne wód płodowych... Normalnie sikał i kupkował Załapał w koncu i sie nauczył a teraz swiata poza cycem nie widzi (nie potrafi pic z butelki) a ma prawie 9 miesiecy.. Nic sie nie martw i badz cierpliwa a wszystko bedzie dobrze..Popijaj sobie karmi i fitomix i przystawiaj ile sie da..
 
Dziewczyny, ratunku !!!! Mati nadal pije co ok. 3 godziny, średnio po 140ml, nadal :szok::confused2::sorry::eek:. Oczywiście, dostaje też kaszkę z 5 miarek + cały deserek, no i zupkę własnej roboty z "normalnego garnka", no i wszystko co 3 godz.:szok:
 
reklama
Pysia - Karola też tak je, tylko ona cycka dostaje, a nie butlę (no, ale ilościowo chyba na to samo wychodzi)... w nocy ma tylko 7-8 godz przerwy :eek:
 
Do góry