reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych brzdąców piersią i / lub butelką

reklama
do dziewczyn karmiacych piersia!!!
czy wy tez swoje maluchy karmicie jeszcze co 3 godziny czy juz nie???? jakie robicie przerwy? moj Alex co 3 godziny jest glodny,a nieraz czesciej! on jest duzy i zastanawiam sie czy nie powinnam zaczac wprowadzac mu cos nowego.pediatra w Polsce kazala juz mu wprowadzac zupke po 4rtym miesiacu,a tu we wloszech nie ...i sama juz nie wiem
 
do dziewczyn karmiacych piersia!!!
czy wy tez swoje maluchy karmicie jeszcze co 3 godziny czy juz nie???? jakie robicie przerwy? moj Alex co 3 godziny jest glodny,a nieraz czesciej! on jest duzy i zastanawiam sie czy nie powinnam zaczac wprowadzac mu cos nowego.pediatra w Polsce kazala juz mu wprowadzac zupke po 4rtym miesiacu,a tu we wloszech nie ...i sama juz nie wiem

ja karmie co 2 godziny w nocy też... jak przybiera normalnie to nie musisz jeszcze nic wprowadzac do ukończenia 6 misiąca<chyba, że są inne problemy... kupa, ulewanie>
mój 4,5 miecha waży ponad 9 kilo:-p zaczęłam mu wprowadzac warzywka gotowane i jabłuszko tarkowane po kilka łyżeczek dziennie....
 
Mam problem :-( Moje dziecko postanowiło żywić się powietrzem. Wprowadziłam mu Sinlac i pięknie przybrał niestety wykończyły nas zaparcia z którymi nie mogłam poradzić sobie w nieinwazyjny sposób :no: Musiałam odstawić Sinlsc na jakiś czas żeby unormować brzuszek. I teraz mamy jazdę. Kuba doszedł do wniosku że nutramigen jest niejadalny, skoro można jeść coś o wiele smaczniejszego. Już stracił 100g z teg co przybrał :no: Dostaje szału jak widzi mnie z butelką. Sama już nie wiem czy to wina nutry, leków na zakarzenie dróg moczowych czy zębów. Chyba raczej nie zęby bo bierze smoczek do buzi zaciąga a potem pluje. Muszę go karmić jak śpi albo robić nutramigen na słodko taki prawie ulepek :no: Idziemy do alergologa jak się uda to jutro albo w poniedziałek zobaczymy co powie. Mam dość jestem wykończona bo wstaję kilka razy w nocy żeby go nakarmić. Udaje mi się to ze 2-3 razy na 5 podejść a jak się obudzi to mamy godzinną awanturę :no::-(
 
do dziewczyn karmiacych piersia!!!
czy wy tez swoje maluchy karmicie jeszcze co 3 godziny czy juz nie???? jakie robicie przerwy? moj Alex co 3 godziny jest glodny,a nieraz czesciej! on jest duzy i zastanawiam sie czy nie powinnam zaczac wprowadzac mu cos nowego.pediatra w Polsce kazala juz mu wprowadzac zupke po 4rtym miesiacu,a tu we wloszech nie ...i sama juz nie wiem

aniu my w dzien co 2,5-3h niekiedy częściej....w nocy ostatnio karmilismy sie nawet co godzine...tej nocy 2-2,5h
raz sprobowalam kaszki na noc ale nic nam to nie dało...wiiec nadal tylko cycus
 
ja karmię nan i jest ok. chociaż chyba bez herbatki na trawienie to faktycznie miałby problemy z zatwardzeniami bo na samym początku tak było.
ja już jestem zła, bo w szpitalu miśkowi wyszło jakieś uczulenie, tam oprócz kaszki i herbatki jabłko melisa nic nie jadł więc to chyba ta herbatka go uczuliła, tyle że już mu od tamtej pory nie podaję a wysypka dalej jest. ostatnio zjada mi nawet 800 ml dziennie plus np ziemniaczek więc strasznie dużo. chyba ma teraz fazę wzrostu bo tak to jadł jakieś 700 - jak mu nie dawałam obiadku, a z obiadkiem to mniej. a przez tą wysypkę przestałam mu cokolwiek podawać bo nawet jeśłi będzie uczulony to nawet o tym nie będę wiedziała.
 
do dziewczyn karmiacych piersia!!!
czy wy tez swoje maluchy karmicie jeszcze co 3 godziny czy juz nie???? jakie robicie przerwy? moj Alex co 3 godziny jest glodny,a nieraz czesciej! on jest duzy i zastanawiam sie czy nie powinnam zaczac wprowadzac mu cos nowego.pediatra w Polsce kazala juz mu wprowadzac zupke po 4rtym miesiacu,a tu we wloszech nie ...i sama juz nie wiem

Ja karmie średnio co 2 godziny a ostatnio czasami i częściej. Cyc jest przed kąpielą i po kąpieli. Za to Ola przesypia całą noc, śpi od 21 do 8 rano ! Dziś mieliśmy szczepienia i pediatra powiedziała żeby nadal karmić tylko piersią i przystawiać na żądanie. Tak właśnie planuję do ukończenia 6 miesiąca
 
u nas karmienie piersią co 2-3 godziny ale zdarzają się dni kiedy chce częściej, dzisiaj w nocy jadła tylko raz koło 4 i spała do 7.30.
 
reklama
Anhira, co do Nutramigenu, to ja tez tym świństwem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: muszę karmić Mata. Najpierw też nie chciał, ale mu zaczęłam słodzic zwykłym cukrem, pół łyżeczki i jakoś zjada:tak::-D:rofl2:. Może spróbuj z cukrem?? Albo dolewaj trochę soku jabłkowego gerber, tak też robiłam, ale przy córce i te pomogło:tak:.
 
Ostatnia edycja:
Do góry