reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych brzdąców piersią i / lub butelką

Ide wyparzyć moje osłonki żeby nie zapomniec zapakowac.

Karmicie "naraz" z jednej piersi czy z obu? Bo rozne wersje czytałam i juz sama nie wiem ktora jest wlaściwa.
 
reklama
ja słyszałam, że powinno się najpierw z jednej skończyć, a nie zmieniać co chwilę, bo ponoć na początku leci inne mleczko a potem inne :tak: ale niech doświadczone mamusie sie wypowiedzą ;-)
 
Karmi sie na zmianę - jedno karmienie prawa nastepne lewa... mamjakty ma racje na poczatku mleko jest cienkie gaszące pragnienie a dopiero potem własciwe odżywcze...Najbogatsze w składniki jest mleko nocne dlatego zaleca sie budzic dzieci jesli przesypiaja zbyt długo w nocy.. Noworodka karmimy srednio co 3 godz....

ja zapisywałam sobie na pocztku o której godz i z ktorego cyca karmiłam...
 
Karmi sie na zmianę - jedno karmienie prawa nastepne lewa... mamjakty ma racje na poczatku mleko jest cienkie gaszące pragnienie a dopiero potem własciwe odżywcze...Najbogatsze w składniki jest mleko nocne dlatego zaleca sie budzic dzieci jesli przesypiaja zbyt długo w nocy.. Noworodka karmimy srednio co 3 godz....
no ja też tak się uczyłam na szkole rodzenia, i położna mówiła że jak dziecko tylko troszkę cyca pociągnie i koniec to czasami jest tak że po prostu chciało mu się pić
 
Ania ja słyszałam że się nie myje, nawet jak smaruje się sutki Bepanthenem to i tak nie ma potrzeby mycia ich przed karmieniem. Póki co ja nie myję i dzidzi nic nie jest :sorry2:
 
ja nie myłam nawet po bepantenie... Jezeli bedziesz uzywać krem na cycki perfecta mama to trzeba myc bo tak pisze na ulotce.. inaczej nie ma potrzeby
 
nam mówili w szkole, że się nie myje - wystarczy parę kropelek mleka wydusić i przetrzeć. zwykła higiena - w sensie myjesz się jak się kąpiesz :tak:
 
reklama
Ja właśnie męcze sie z odciaganiem pokarmu, niestety moj synek nie chce jesc z cyca:no: probowalam juz wszystkiego... i nakladki silikonowe i rozne pozycje do karmienia i nic Mu nie pasuje...Odciaganie zajmuje sporo czasu:crazy:
 
Do góry