reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych brzdąców piersią i / lub butelką

mioja tez juz dawno sobie odpuscila nocne karmienie teraz ja karmie w dzien po 150 ml, czasem mniej tak okolo 130. pierwsze karmienie 5 rano ostatnie 8-9 wieczorem,potem spanko.;-)
 
reklama
U nas butla koło 20, później to różnie bywa ale budzi się koło 1-2 w nocy, znów jakieś 100 ml. wypija i następnie koło 6 rano i jeszcze tak do 7 próbuje sobie spać...Zobaczymy może jak kleik wprowadzę to dłużej będzie spać;-)
 
moja cora zjadla wczoraj przed 19ta 200ml (szok!) i spala do 22...potem ją wykąpałam, zjadła znów 200ml (szczęka mi opadła) i poszła spać (ok23ciej) zasypiając sama w łóżeczku (bez smoka nie wiem jakim cudem) i obudziła mnie wesołym gaworzeniem dzis o 7.30...
mogłoby byc tak codziennie hihihi
 
u nas karmienie zmienione na PO kąpieli...ze względów "zwrotowych" :-D heheheh czyli papu gdzieś tak po 21 a potem następne ok 4 w nocy a potem o 8...z czego cwaniak wstaje o 6-7 po czym zasypia o 9 i komarzy do 12stej....on śpi a ja zasnąć juz niet...dlatego chodze spać z nim :-)
 
mój misio na razie zjada butlę 120 i to też nie zawsze, czasami 90 wcisnąć w niego nie mogę, i jak wcześniej mi się budził ok 2-3 po karmieniu po 20.00 to ostatnio już po 12.00 mi się budzi. też zaczynam myśleć o kleiku bo wczoraj ledwo się położyłam spac ok 11 i zaraz musiałam wstawać
 
Dziewczyny czytam tutaj ze zageszczacie mleczko kleikiem Powiedzcie mi prosze od ktorego tygodnia podajecie dzidziom takie zageszczone mleko I jak to mleko przygotowujecie?ile kleiku dodajecie i ile wody Chcialabym tez wiedziec jakich kleikow uzywacie
1-GRACJANEK-1306.gif
 
reklama
Do góry