reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych dzieciaczków piersią i /lub butelką

Dzięki! Ja jeszcze nie odstawiam, ale powoli myślę o tym. Chciałabym też żeby skutkiem odstawienia od piersi było samodzielne spanie, chciałabym koło 2 urodzin wyeksmitować małą do swojego łóżka. Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie :)
 
reklama
freiya pociesze Cie ze ja tez jeszcze karmie mala bez cycka to tak sie drze ze masakra ona zasypia na cycu w poludnie jak i w nocy bez cycy nie chce zasnac wiec poki co to karmie rano jak tylko wstanie tez wola cycy 
ja cyca niestety nie moge niczym posmarowac bo my od poczatku karmilismy sie przez nakladke a po drugie jakos nie moge jak ona placze i wola cycy moze kiedys uda mi sie ja odzwyczaic hahah najwyzej bede ja karmic do 18:pP
 
Ha ha ja też się śmieję, że do gimnazjum będę karmić. :D Dziś rozmawiałam z naszą pediatrą i ona powiedziała, że dziecko należy karmić piersią tak długo jak dziecko i mama odczuwają taką wspólną potrzebę. U nas to jest tak, że jak jest mama to jest i cycek, a jak mamy nie ma to nie ma tragedii. Chodzę na 12 godzin do pracy i nie ma problemu, jak jest w domu to zasypia na cycku, ale jak nocuje z dziadkami to śpi bez cycka.
 
Ostatnia edycja:
no wlasnie a u mnie na odwrot musi byc mama i musi byc cycy bo inaczej tragedia i nie samowite placze jak poszlam na wesele to mama mowila ze malo co sie nie zaplakala i wogole spac nie chciala wiec u Ciebie chyba bedzie latwiej hahah
 
Do góry