reklama

karmienie naszych maluszkow-zaczynamy od nowa ;-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2010' rozpoczęty przez _louise_, 1 Kwiecień 2011.

1. _louise_

_louise_ Fanka BB :)

witam dziewczynki-zakladam "nowy" temat :-) o karmieniu naszych kochanych dzieciaczkow.starego nie ma ale kontynuowac mozemy tutaj :-)

jako 1 wiadomosc napisze ze malemu podaje znow zoltko po przerwie 3 tygodniowej.musialam przerwac bo mial zaparcia. do tego jakas alergia nam sie pojawila...nie wiem na co bo tyle juz tego wszystkiego jest jedzone ze ciezko stwierdzic a eliminowac tez masakra...no nic zobaczymy-bede wylaczac chyba po kolei na jakis czas najbardziej podejrzane rzeczy i zobaczymy...a poliki dalej czerwone

2. Mysza1984

Mysza1984 lalllalalala ;-)

ja cały czas zapominam o tym żółtku :/
    Za to moje dziecko uwielbia wyraziste potrawy: wołowinka, zupa pomidorowa, ;-)

3. reklama
  4. _louise_

_louise_ Fanka BB :)

mysza a nie dzieje sie nic Nince po pomidorach? bo Stasiek chyba troche uczulony na nie-dostal w zupce ze sloika i juz ciut wysypany na pleckach...:dry:

5. kropa501

kropa501 Fanka BB :)

Sorki, ktoś tu sobie pogrywa. Nikt mnie nie uprzedził, ze poprzedni wątek ot tak po prostu zniknie. Było tam sporo informacji o tym, jak karmiłam Radka w kolejnych miesiącach i czasem sobie do nich wracałam. Czuję się jakby mnie ktoś okradł z czegoś, na co pracowałam ładnych kilka miesięcy.

6. Mysza1984

Mysza1984 lalllalalala ;-)

louise- nic jej się nie dzieje.
    kropka- dziewczyny zrezygnowały z forum i pokasowały swoje posty. No i niestety kilka głównych tematów poległo, ponieważ One je założyły. Musimy pisać od początku.

7. kropa501

kropa501 Fanka BB :)

Zajebiście, jakie to życie jest proste...

8. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

kropa- odpisalam Ci na priva- nie mialam z tym nic wspolnego i jesli napiszecie do admina, sadze, ze bedzie w stanie dla Was je odzyskac...
    JA JUZ NIE JESTEM MODERATOREM!

9. patipaula

patipaula Fanka BB :)

Ja mojej zoltka jeszcze nie mam podawac. Pani doktor powiedziala aby sie wstrzymac, bo jak zjadlam troche ryby to ja wysypalo na raczkach

10. reklama
  11. _Ewcik_

_Ewcik_ Fanka BB :)

ja też o żółtku zapominam non stop:-) a przeważnie wygląda to tak, ze wracamy szybciorem ze spaceru, bo akurat jest pora obiadku, więc w te pędy podgrzewam jedzonko, a gotowanie jajca zajmuje zbyt dużo czasu:-D więc dziecię padłoby mi z głodu..

kropa no niefajnie się zachowały dziewczyny, te wątki były swego rodzaju pamiątką, dziennikiem naszych dzieci.. no cóż, pozostawię bez komentarza..

Marcello non stop jest wysypany, na pleckach to aż strupki ma :-( ale teraz- gdy je już tylko rzeczy- w życiu nie dojdę, od czego to.. 7 kw. idziemy do alergologa

12. patipaula

patipaula Fanka BB :)

Ewcik Bys mysiala wszystko na nowo zaczac. Jestem ciekawa co Ci alergolog powie

Poleć forum