reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych Maluszkow

proba picia z kubka zakonczona powodzeniem:-) mala od razu zalapala o co chodzi i sama pila z kubka:-)
clue a wiesz ze nie wiem, na opakowaniu pisze zed to jest kubejk treningowy, ma silikonowy ustnik, ale inne tez taki ustnik maja, wiec nie mam zielonego pojecia:-)
 
reklama
Wyczytałam właśnie, że powinnam mu jeden posiłek dawac z kaszką manną a reszta to mleko. Ale jemu to chyba nie wystarczy :baffled: no i teraz nie wiem czy nie dawac mu tego drugiego i "głodzic" małego tylko na cysiu :baffled: Pewnie jakbym dała i trzeci słoiczek to i ten by zjadł i jeszcze cysiem popił ;/
 
clue dzieki za gratulacje, a co do sloiczkow, to u nas jest tak samo, mala zje caly sloiczek i chce jeszcze, to ja jej wtedy albo daje cycia albo herbatke, i zapomina o sloiczkach
 
Ja już też podaję Piotrusiowi niekapek. Niby kuma o co chodzi, ale zauważyłam, że dla Niego najlepsza butla z browns'a. Nawet z butli Aventu pije niechętnie. :( Pozostałe butle jakie Mu podaję, to są be. Otwiera buźkę, ale potem już nimi pluje. Muszę jednak Go nauczyć z tego niekapka.
Butlę też już łapie w rączki, ale z reguły się zaczyna bawić, więc Mu te łapki odsuwam.
 
Dzięki aga111, clue teraz już załapałam :-)
My też dziś kupiliśmy niekapek, ale nastałam się przy tych pólkach tyle że mi Antoś zgłodniał i musiałam go nakarmić w przymierzalni :-)Zastanawialiśmy się nad aventem, ale ma tyle samo przeciwników co zwolenników i wybraliśmy w końcu nuby. Podałam w nim małemu koperek i nawet mu się podobało, tylko troszkę mu ciekło już z buźki :-) Załapał szybko że to do picia , ale jednak lepiej żeby to mama przechylała kubeczek :-)
 
Nam wczoraj na wizycie pani doktor kazała dodawać kaszkę mannę dwa razy w tygodniu. Jedna łyżeczka do 100 ml mleka. Poza tym mamy jeszcze poczekać z wprowadzaniem czegoś poza piersią przynajmniej do skończenia piątego miesiąca.
 
jak wygladaja krostki u malucha jesli cos je uczula???? bo moja ma na lewej raczce takie krostki wieksze i grubsze, i od 2 dni to ma, ale tylko na raczce, i nie wiem czy to po brzoskwini czy cos innego
 
Madzik u nas krostki były najpierw na buziaku. Raz krostki a raz suche placki. Dopiero później sporadycznie jakaś krostka na rączce się pojawiła, ale wydaje mi się, że to może byc od pchania rąk do buziaka co jest non stop.
 
reklama
Do góry