reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

reklama
Mi lekarka powiedziala zeby rozszezyc diete dopiero po 4 miesiacu ale ze moj Allanek wyglada juz na polroczne dziecko to ja wczoraj dalam mu jabluszko i bardzo mu posmakowalo! ja nie mam problemu karmienia go lyzeczka bo od samego poczatku musze mu podawac w ten sposob lekarstwo na zabki zeby nie mial prochnicy! Fajnie to wyglada jak maly tak ciumka to co ma w buzce!!!
 
Mi lekarka powiedziala zeby rozszezyc diete dopiero po 4 miesiacu

Kreciku Ty karmisz Alanka tylko cycem, z tego co pamietam? Pytam, bo mi pediatra mówiła, że jak się karmi sztucznym mlekiem to wprowadzać posiłki można od 5 miesiąca życia a przy karmieniu piersią później, tzn 6-7 miesiąc.
Zastanawiam się skąd te różnice? Człowiek tylko głupieje...
 
Tak Leyna teraz karmie tylko piersia a na poczatku zamiast cyca dostawal na noc 100ml mleka z paczki bo mi nic nie lecialo a maly plakal bo nie mogl nic wycisnac!Teraz laktacja mi sie poprawila i na szczescie bo Allanek nie chce za chiny butli! Ja sama postanowilam jabluszko wprowadzic bo moja mama tak ze mna robila i jestem zdrowa jak byk! W wieku 2 miesiecy wazylam 9 kg!!! Mysle ze im szybciej moje dziecko sie rozwija i rosnie tym szybciej moge cos nowego mu wprowadzic bo w koncu juz zabki dostaje!!!
 
Czesc wam..ja dzis tylko tak na chwilke...mam do was pytanie..bo juz sama nie wiem..jak juz pisalam w innym watku..Brian przesypia cale noce...ale martwi mnie to ze zrobil kilka razy zielona kupke(jakby byl odwodniony)i wszystko mu sie rozregulowalo..chce czesciej jesc..jest placzliwy...myslicie ze powinnam budzic go w nocy i chociaz raz dokarmic???(tak wyczytalam w jakims poradniku)czy czekac az to wszystko sie wyreguluje..nie chce zeby sie biedactwo pozniej meczylo..nawet za cene tych cudownie przespanych nocy..co o tym myslicie??poza tym rano moej piersi prawie eksploduja..takie sa pelne...a jezeli bede sciagac..to bedzie sie produkowac wiecej..bledne kolo..i co tu robic???macie jakis pomysl???bo ja juz zglupialam...
 
Iwonko podobno przy karmieniu piersia moga sie zdarzyc zielone kupki i jesli nie utrzymuja sie dlugo to nie ma sie czym martwic(moj tez raz mi przez dwa dni robil a potem bylo juz O.K.).Co do karmienia to ja bym go nie budzila w nocy, odciagaj sobie tylko troszke pokarmu zeby Cie piersi nie bolaly a z czasem Ci sie ta laktacja wyreguluje;-)
 
iwona - nie budz go w nocy, ja mala tak przyzwyczailam, bo w szpitalu powiedzieli ze karmic koniecznie co trzy godziny ze wynosilam ja z lozeczka, spiaca 3 razy w nocy, meczylam ja i siebie. Spie plytko i kazdy jej ruch oznaczal dla mnie " mala jest glodna". Wczoraj, korzystajac z meza w domu i z weekendu podalismy jej mleko wieczorem po kapieli i przespala od 2130 od 0530, obudzila sie tym razem z placzem, bo byla naprawde glodna...nakarmilam ja i spala prawie do dziesiatej. Odradzam ci to nocne karmienie, bedziesz chodzic nieprzytomna jak ja do tej pory.
A zielone kupki moja mala tez od czasu do czasu ma...

A ja tez z inna sprawa - mowilam wam ze zaczelam wieczorem dokarmiac mala NAN Nestle z Polski (przywiozla mama), chcialam dzis kupic w sklepie i okazuje sie ze tu w Szwajcarii takiego produktu nie znaja:szok:...jest BEBA1 i BEBA HA1..Problem w tym ze paczka mi sie konczy, jest weekend, dzwonilam juz do infolinii NESTLE - ale w weekend nieczynna, powysylalam maile, ale odpowiedza najwczesniej w poniedzialek...no i nie wiem..podawac jej ta BEBA1??? Krecik - moze ty sie orientujesz jak to jest w Niemczech??? Czy w Polsce sa dwa produkty NAN1 i BEBA1:confused2: :confused2:
 
reklama
Jagusiu niestety na dzien dzisiejszy nie umiem ci pomoc bo ja karmilam tylko mlekiem hipp a teraz to juz w ogole jade na piersi! Ale wydaje mi sie ze Nan dostaniesz tylko w polsce bo cos kojarze ze moja siostra robila sobie zapasy tego mleka! W przyszlym tygodniu zwroce uwage czy cos takiego tutaj jest ale watpie! Bo Beba jest na 100%
 
Do góry