reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

Jagusiu,Kreciku-ale mleczko NAN produkowane jest w Niemczech więc chyba powinno być gdzies dostępne...Nasza Niunia też to mleczko pije...
 
reklama
dzieki kocia, wlasnie znalazlam na niemieckiej stronie ten produkt - opakowanie jest identyczne jak polskiego NAN (Krecik - moze wczesniej nie bylo go w Polsce). babyservice. Wyglada jak polskie NAN, prawda?
 
Jagusia to jest to samo-różni sie tylko kolorem opakowania i tym napisem:tak:
Zuzka pije hypoalergiczne-i to co mam w domku i to niemieckie jest identyczne:-)
 
Mi lekarz polecil ostatnio NESTLE Good start Supreme. Podobno jest to najbardziej podobne sztuczne mleko do mleka mamy.

Mojego synusia czesto boli brzuszek - az sie zaly prezy i czesto placze wiec lekarz kazal nam sprobowac sojowa wariacje tej mieszanki .

Nie wiem czy w Polsce to macie , jesli tak to wyprobujemy to jedzonko i damy wam znac o efektach.
 
Dziewczyny,z tego co was czytam,to wnioskuję,że dziecko po sztucznym mleku na noc śpi długo i nie budzi się w nocy? Bo mój synek 2 albo 3 razy jęczy w nocy i zawsze daje mu cyca,possie 5 minut i dalej spi,no ale mimo wszystko potrzebuje pojeść więc juz zgłupialam,czy mam mu podawać flaszkę(nie umie pic niestety z butli...) czy zostać przy cycku...?
 
Oleńko może on potrzebuje tylkow nocy bliskości skoro budzi się tylko na 5 minut ,nie rezygnuj z karmienia .:no: :no:

Kaju ty już nie karmisz piersią ??

Oleńko mój spał trzy nocki przez całą noc ,po prostu musiał chyba przedtem porządnie dojeść i dlatego spał tak długo a taeraz znowu się przestawił i dziś obudził się o 3.00 wypił mleczko gdzieś 60 ml. i poszedł w kimono i wstał o 6.30.Ja mu daję teraz kaszkę2razy w ciągu dnia a tak to dajemy mleczko ,herbatkę hipkai wczoraj dostał pierwszy raz soczek z jabłuszka na spróbowanie
 
A kiedy w ogole zaczac podawac kaszke i reszte?? Bo tutaj lekarze mowia, ze jak dziecko ma 3,5 miesiaca, ale oni mowia zeby dawac platki, lyzeczka, ale ja bym wolala kaszke, bo jak mi sie Miki do lyzeczki przyzwyczai to juz moze nie chciec butli
 
Kaja, ja daje mojemu malemu Similac advance, i jakos dobrze sie po tym czuje, tylko z kupka mial problem, ale podaje mu teraz koperek i herbatke Plantex i sie w miare ustabilizowalo. A lekarz mi powiedzial, zeby mleczka nie zmieniac za czesto , a na prezenie sie (przewaznie to dlatego ze maly nie mogl sie, no powiem normalnie wypierdziec) kazal podawac kropelki Infants Mylicon. Ja je podawalam wlasciwie od 2 tygodnia zycia i moj maly nigdy nie mial kolki. Po prostu jak widze ze malo pierdzi to dam mu pare kropelek i po klopocie, moze sprobuj.:tak:
 
Karmie troche moim odciagnietym mleczkiem i troche mieszanka.
No niestety nie mam na tyle zasobow naturalnych by sprostac jego zarlocznym wymaganiom :)

Od poczatku mialam malo mleka i musialam sie wspierac mieszankami.
 
reklama
martag - ty mieszkasz w stanach ??

Mam te krople mylicon i uzywam od 2 tyg zycia . Pomagaja przy bolach brzuszka. Bardzo je lubie.

Wczesniej podawalam niuniowi Enfamil ale teraz lekarz polecil mi zmienic na " cos bardziej zblizonego do mleka matki " i wybral nestle good start.
Wiem , ze zbyt czesto nie mozna zmieniac mieszanek wiec mam nadzieje , ze nestle to dobry wybor

Gdzies czytalam,ze dobrze jest jak najwczesniej sie przezucic z butli na lyzeczki , kubeczki i talerzyki ............... ale nie pamietam czemu
Jesli chcesz to poszukam



Olu, mieszanka jest ciezej strawna niz mleczko wiec pewnie podanie butli przed spaniem i na wsrodkunocne karmienie przedluzy troszke sen twojego synka , ale to nie jest sposob na kompletne oduczenie budzenia sie w nocy na jedzenie. Mam w ksiazce duzy artykul na ten temat. Jakby co to sluze pomoca
 
Do góry