reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

Aneczko ,
najlepiej dopajac Plantexem albo rumiankiem.
Jak rzygnie to trudno .................

To nie jest duzo 100ml na raz . Jak czesto go karmisz ?
Najlepiej karmic butla co okolo 4 godziny . Wtedy wiecej zje na raz i tez lepiej sie ureguluje trawienie. Jesli zacznie sie awanturowac o jedzenie wczesniej to oszukaj go sama woda :)
Tak doradzil mi lekarz bo Nikus jadl po 60ml co 2 godziny. Strasznie to bylo uciazliwe.

Nasz lobuz tez mial bardzo dlugo problemy z ulewaniem , ale cale szczescie skonczyly sie po okolo miesiacu stosowania zageszczonego mleczka. Teraz spowrotem jestesmy na zwyklym ( nie gestym - tyle ,ze sojowym bo Nikus bardzo duzo plakal ) na zmiane z prawdziwym i juz bardzo malo ulewa .
Trzymam kciuki za Witulinka !


Olusiu-
Ciesze sie ,ze moglam pomoc.:happy2::biggrin2:
 
reklama
Dziewczyny zróbcie swoim maluszkom badanie krwi i moczu ,to jest zalecane w trzecim miesiącu .Bardzo często dzieci w tym okresie wpadają w anemie i dlatego też nie chcą jeść,a najlepiej dla świetego spokoju sprawdzić
 
Kurcze, a mi lekarz powiedzial zebym zaczela dokarmiac malego czyms wiecej, jak maly bedzie mial 3,5 mies, a ja juz mam wielka ochote sprobowac. No ale jak kazal to chyba poczekam:tak:
 
U mnie dzisiaj był wrzask o jabłuszko.No bo w południe nie chciała bo była zaraz po mleczku .PO południu dałam co mi tam resztka została w słoiczku no i było jej mało no to ryk.Skończyło sie jabłuszko dałam resztke soczku jabłkowego i z ledwością ją tym smaczkiem zaspokoiłam bo jeszcze troche popłakiwała.Jutro kosztujemy chyba brzoskwinke:-)
 
reklama
Wiolu z na te badania to kieruje lekarz sam czy trzeba prywatnie? Mi mama też mówiła o badani moczu ale myślałam że to jest badanie obowiązkowe ok 4 miesiąca i że lekarz mi o tym powie. Jutro idziemy na szczepienie to sie podpytam. Oj moja mała znowu będzie jutro płakała jak ją będą kłuli:baffled::no:
 
Do góry